Natura ludzka objawia się w pełni w harmonii i równowadze. Drastyczne zmiany cech charakteru mogą prowadzić do braku równowagi energii wewnętrznej.

Mówiąc najprościej - wszystko jest dobre z umiarem. Tak więc nadmierna niezależność osoby może prowadzić do problemów - najpierw z rodzicami, a dopiero potem z partnerem.

Wszyscy ludzie zależą od czegoś lub kogoś. Po urodzeniu osoba jest całkowicie uzależniona od swoich rodziców, dopóki nie stanie się niezależna i nie zacznie zarabiać na własne życie.

W pracy polegamy na wielu rzeczach, chyba że jesteśmy szefami. Ale nawet najwyższe kierownictwo od czegoś zależy. Uzyskanie całkowitej niezależności jest prawie niemożliwe.

Ale możesz spróbować uniezależnić się od okoliczności zewnętrznych. Nasze wewnętrzne okoliczności to nasza świadomość, myśli, pragnienia, uczucia.

Okoliczności zewnętrzne obejmują cały świat ze wszystkimi ludźmi i przedmiotami. Stać się niezależnym oznacza mieć własną opinię, swoje poglądy i myśli, nawet jeśli nie pokrywają się one z tymi, którzy są wokół ciebie.

Nie każdy ma charakter, by bronić swojego punktu widzenia, mówić tylko to, co myśli i robić, co chce. Astrologowie twierdzą, że w kole zodiaku istnieje kilka niezależnych znaków zodiaku.

Ktoś został wyposażony we wszystkie cechy niezależnej osoby jeszcze przed narodzinami przez potężnych władców planetarnych. A ktoś był w stanie kultywować w sobie niezależność i samodzielność poprzez doświadczenie.

Baranom nie powinno się narzucać swoich warunków bezwzględnie. Mają własne poglądy na każdą sytuację i trzymają się tylko swoich zasad.

W swojej pracy przedstawiciele znaku są prawdziwymi liderami, umiejętnie pokazującymi swoje metody. Zostają szybko zauważeni przez kierownictwo i zaczynają awansować.

Ich niezależność często wyraża się w surowych metodach. Pewność siebie pozwala Baranowi osiągać doskonałe wyniki w swojej pracy, nie zwracając uwagi na konkurentów.

Lwy szanują i cenią siebie. Jeśli w dzieciństwie przedstawiciele znaku są bardzo zależni od pochwał i komplementów, to z wiekiem udowadniają wszystkim, że sami odnieśli sukces.

Lwy często polegają tylko na sobie, wierząc, że inni ludzie raczej nie wykonają pracy bezbłędnie tak jak oni. Wiedzą, jak słuchać sprzeciwu i krytyki innych, szanując ich opinie.

Ale zawsze niezależne Lwy będą działać na swój sposób, nie zwracając na nikogo uwagi.

Skorpiony mogą nie sprostać oczekiwaniom swojego środowiska, ale to ich nie zmartwi. Starając się osiągnąć to, czego chcą, przedstawiciele znaku mogą stosować wszelkiego rodzaju metody, nawet negatywne.

Niezależna osoba szybko rozpoznaje wszelkiego rodzaju manipulacje w swój adres. A same Skorpiony są wyrafinowanymi i przebiegłymi manipulatorami i ta sztuczka z nimi nie zadziała.

Koziorożce nalegają na swoim od dzieciństwa. Dzięki niezależnemu charakterowi mali przedstawiciele znaku pogrążają swoich rodziców w osłupieniu, uparcie broniąc swoich pragnień.

Kiedy dorastają, stają się bardziej miękkie i próbują mniej kłócić się z ludźmi. Ale nikt nigdy nie może zmienić punktu widzenia Koziorożców. Jeśli coś wbije w głowy, będą stać jak ściana, nie pozwalając obcym ingerować.

Samodzielne Koziorożce podejmują wszystkie decyzje niezależnie, chociaż zastanawiają się nad wszystkim przez długi czas.

Główne zdjęcie: google.com