Jackie Chan to odważny i pełen humoru mistrz sztuk walki, kochany i uwielbiany przez wielu. Ten utalentowany aktor, którego szczyt popularności był w latach 80- 90, wielu kojarzy z dzieciństwem. Ale niewielu widziało i wie, jak wygląda ukochana kobieta Chana.

foto: laykni.com

Dziś opowiemy Ci, kim jest jego żona.

Jackie jest nie tylko doskonałym aktorem, ale także wzorowym ojcem rodziny. Spójrz tylko na tę cudowną parę. Jego żoną jest aktorka Lin Fengjiao. Młodzi ludzie pobrali się w 1981 roku i nadal są razem i kochają się.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Ze względu na zwyczaje swojego kraju, Jackie nie mówił o swoim życiu osobistym. Dlatego wszyscy tak mało wiemy o Lin. Po ślubie dziewczyna porzuciła karierę aktorską. W 2000 roku, pod presją prasy, sam Chan opowiedział o tym, kim jest jego żona.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Lin przyznaje, że jest bardzo szczęśliwą żoną. Para ma syna, Chang Zumin. Jackie Chan bardzo kocha swoją rodzinę, ale także godnie wychowuje syna. Na przykład, kiedy popełnił przestępstwo, chłopak spędził pół roku w więzieniu, a ojciec-gwiazda odmówił skorzystania ze znajomości w celu złagodzenia wyroku.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Życzymy tej wspaniałej parze szczęścia i pomyślności!

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com