Mithun Chakraborty to utalentowany aktor. Dla miłośników kina indyjskiego to nie tylko gwiazda pierwszej wielkości, ale także postać kultowa. Podczas swojej długiej kariery Chakraborty zdołał nakręcić ponad 350 filmów i stał się jednym z najlepiej opłacanych aktorów w Indiach.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

W życiu rodzinnym też wszystko się ułożyło. Mithun i jego żona, aktorka Yogita Bali, mają trzech synów: Mahaksha (znany pod pseudonimem Mimoh), Rimoh i Namashi, a także adoptowaną córkę Dishani.

foto: laykni.com

Fani „Disco Dancer” zauważają, że najmłodszy syn Mithuna z roku na rok coraz bardziej przypomina swojego słynnego ojca.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Namashi urodził się w Kalkucie 4 września 1992 roku. Jako dziecko fascynował go świat kina indyjskiego i marzył o zostaniu aktorem. Marzenie z dzieciństwa udało mu się zachowaćprzez lata, a gdy chłopiec stanął przed pytaniem o wybór przyszłego zawodu, nie zastanawiał się ani przez chwilę.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Początkowo Namashi pisał recenzje тф filmн z Bollywood na IMDb. A po szkole wstąpił do akademii aktorskiej. Równolegle, aby nauczyć się czuć się pewnie na scenie, Chakraborty próbował swoich sił w stand-upie w programie The Habitat - Comedy and Music Cafe.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

W 2013 roku Namashi zadebiutował zarówno jako reżyser, jak i aktor. Nakręcił krótki film „Bohater”, w którym sam zagrał główną rolę.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

W 2015 roku Namashi po raz pierwszy zrozumiał od środka, czym jest wspaniały film. Pracował jako asystent reżysera na planie filmu „River of Love”, w którym główną rolę zagrał jego starszy brat Mazaksha. Już w 2019 roku sam Chakraborty młódszy dostał rolę w komedii romantycznej „Bad Guy”. Film ma ukazać się w tym roku.

foto: laykni.com

Przypomnijmy, że sam Mithun zyskał dużą popularność dopiero po 30 latach. Tak więc spadkobierca legendy kina indyjskiego wciąż ma czas, aby dogonić swojego gwiezdnego rodzica. A czy to się stanie - czas pokaże.

Główne zdjęcie: laykni.com