Omar Sy stał się popularny głównej roli w filmie „1 + 1” – stał się on prawdziwą gwiazdą o światowej wielkości. Wielu błędnie uważa, że ​​był to debiut aktora w filmie. Jednak ten film uczynił go gwiazdą. Wcześniej aktor grał tylko drugorzędne role. Warto dodać, że sam Omar urodził się w rodzinie uchodźców z Senegalu. Była to duża rodzina (8 dzieci, w tym aktor), jednak rodzice byli w stanie dobrze wychować wszystkie swoje dzieci. Omar Sy sam poczuł w sobie twórczą passę, więc marzył o zostaniu aktorem.

foto: oglavnom.su

foto: oglavnom.su

foto: oglavnom.su

Musiał przejść trudną drogę, jednak obok niego była jego żona. Para poznała się w latach 90., żona aktora ma na imię Helen. Jest logopedą i chociaż Helena jest daleka od sztuki, zawsze wspierała swojego męża we wszystkim. Para jest razem od ponad 20 lat. Należy zauważyć, że małżonkowie są rodzicami wielodzietnymi. Omar i jego żona mają pięcioro dzieci i starannie chronią je przed uwagą mediów i fanów.

foto: oglavnom.su

foto: oglavnom.su

Teraz rodzina przeniosła się do Los Angeles, ponieważ aktor ma kontrakty na kręcenie filmów w Hollywoodzie. Omar Sy ma teraz 42 lata. Żona aktora zajmuje się działalnością charytatywną. Aktor sam przyznaje, że jest teraz tak samo zakochany w swojej Helenie, jak w dniu, w którym się poznali.

foto: oglavnom.su

Główne zdjęcie: oglavnom.su