Kobiecie trudno jest pogodzić się z faktem starzenia. Znane modelki jeszcze bardziej mają tęsknotę za utraconą młodością.

W latach 90. wszyscy mężczyźni podziwiali modelkę Lindę Evangelistę, a kobiety zazdrościły jej pięknego wyglądu i popularności. Światowej sławy modelka twierdzi, że warto żyć chwilą obecną i nie trzeba patrzyć w przeszłość. Wszystkie te słowa padają z jej ust po to, że nie może pogodzić się z tym, że wraz z upływem lat każdy z nas musi pożegnać się z młodością.

foto: storyfox.ru

Linda urodziła się w kanadyjskim mieście St. Catharines. Jako nastoletnia dziewczyna marzyła o karierze modelki. W wieku 15 lat wygrała lokalny konkurs piękności Miss Niagara. Następnie zaproponowano jej pracę modelki w nowojorskieh agencji Elite. Ale Linda nie od razu stała się sławna, zaledwie trzy lata później stała się odnoszącą sukcesy modelkę. Evangelista jako pierwsza otrzymała ogromne wypłaty jedynie za to, że odwiedziła największe wydarzenia branży mody.

foto: storyfox.ru

Chociaż kariera Lindy szła dobrze, ale w życiu osobistym miała pecha. Wszyscy mężczyźni starające się o rękę tej światowej sławy modelki – to zamożni ludzie, którzy ją ubóstwiali, ale nikt jej nie uszczęśliwił. Evangelista wyszła za mąż za Geralda Marie, który był prezydentem Elite Europe. Ich małżeństwo trwało 6 lat. Niedługo później miał miejsce głośny romans Lindy z gwiazdą „Twin Peaks” Kylem McLachlanem. Jednak po krótkim czasie aktor zostawił modelkę dla innej kobiety.

foto: storyfox.ru

Kolejna miłość celebryty – to francuski piłkarz Fabien Barthez. Dla niego Linda porzuciła rozwijającą się karierę, aby stać się wzorową gospodynią domową. Po pewnym czasie zaszła w ciążę, ale niestety tym razem doszło do poronienia. To właśnie był powód ich rozstania.

foto: storyfox.ru

W 2005 roku Linda Evangelista zaczęła spotykać się z miliarderem Francoisem Pinaultem. Ale gdy mężczyzna dowiedział się, że Linda spodziewa się dziecka, to natychmiast zostawił ją, a następnie żądał zaprzeczenia ojcostwa. Po tym, co się wydarzyło, nikt nie wie, co dzieje się w życiu osobistym jednej z najbardziej znanych i legendarnych modelek lat 90.

foto: storyfox.ru

W dzisiejszych czasach dawna top modelka wyraźnie stała się grubsza, mocno się postarzała i trochę zgłupiała. Teraz trudno rozpoznać w niej dawną piękność, a także top gwiazdę światowej mody sprzed lat.

foto: storyfox.ru

54-letnia Linda Evangelista stara się jak najlepiej ukryć zmiany starzeniowe, a także zmiany hormonalne związane z wiekiem. Dlatego sięga po zabiegi chirurgii plastycznej. Ale różnego rodzaju zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej wcale nie prywrócili jej młodość i piękność.

Główne zdjęcie: storyfox.ru