Wiele gwiazd wygląda wspaniale, chociaż nie wszystkim udaje się zachować atrakcyjność do późnej starości. Ale są celebryci, którzy starzeją się naprawdę pięknie.

Helen Mirren

foto: cosmo.ru

W wieku 75 lat wybiera dla wyjścia na czerwony dywan niesamowite stroje, które podkreślają oszałamiającą, kobiecą i smukłą sylwetkę. Aktorka poinformowała, że nie bywa regularnie na siłowniach, ale utrzymuje dyscyplinę i od ponad 50 lat codziennie wykonuje 15-minutowy zestaw ćwiczeń.

Meryl Streep

foto: cosmo.ru

Dziś ta oszałamiająca aktorka ma 71 lat i nigdy nie była fanem luksusowych strojów, rygorystycznych diet, sportu i chirurgii plastycznej. Ale Meryl udaje się wyglądać idealnie w swoim wieku nawet w najprostszych ubraniach. Jaki jest sekret? W niesamowitym naturalnym pięknie, które Meryl umie prezentować z dumą.

Sophia Loren

foto: cosmo.ru

Ma 86 (!) lat, ale jej wiek absolutnie nie przeszkadza Sophie w pozostaniu symbolem seksu i wciąż uwodzeniu mężczyzn w taki sam sposób, jak kilka dekad temu. Lauren uważą za swój główny sekret wiecznej młodości przestrzeganie diety śródziemnomorskiej, zawsze wspaniały nastrój i dobry sen.

Jane Fonda

foto: cosmo.ru

Legendarna twórczyni popularnego aerobiku sama regularnie wykonuje opracowane przez siebie ćwiczenia, dzięki czemu język po prostu nie odwraca się, by nazwać Jane babcią. Ma oszałamiającą sylwetkę z wąską talią, której pozazdrości wiele młodych dziewcząt.

Carmen Dell'Orefice

foto: cosmo.ru

Ta modelka amerykańskiego pochodzenia weszła do Księgi Rekordów Guinnessa za najdłuższą karierę modelki. Carmen nadal podbija wybiegi, a to właśnie jej wiek, który zapewnia jej szlachetne siwe włosy, doświadczenie i idealny wdzięk, nadaje jej szczególnego uroku.

Catherine Deneuve

foto: cosmo.ru

To prawdziwe ucieleśnienie wdzięcznego francuskiego szyku. Catherine nie stara się być młoda, ale jednocześnie jej wygląd jest niesamowity w każdym wieku. Mądre, atrakcyjne spojrzenie i kobiecość przyciągają nie mniej niż dekady temu.

Joan Collins

foto: cosmo.ru

Po raz pierwszy publiczność zobaczyła ją 68 lat temu i od tego czasu zmieniło się kilka epok, ale Joan nadal jest prawdziwą pięknością. Wynika to prawdopodobnie z burzliwego życia osobistego: Collins była pięciokrotnie zamężna, a ostatni małżonek jest od niej o ponad 30 lat młodszy.

Te gwiazdy wyglądają niesamowicie pomimo swojego wieku.

Główne zdjęcie: cosmo.ru