47-letnia hollywoodzka gwiazda od pewnego czasu nie rozwija swoją karierę aktorską, natomiast stała się gospodynią domową. Dlatego więć nie robi nic, by odzyskać dawny wygląd. Stała się dość otyła, na ulicę wychodzi w zwykłym ubraniu, czasami jest nieuczesana i pokazuje się publicznie bez makijażu.

A może była aktorka jest szczęśliwa z tego powodu? Może to sprawia jej przyjemność – zachowuje się tak, jak uważa za stosowne, nie oglądając się na innych?

foto: zerkalo.cc

Przecież zbyt długo grała „zgodnie z zasadami”, pilnowała każdego włosa na głowie, bała się dwa razy założyć tę samą sukienkę i cały czas chodziła w butach na wysokim obcasie? Teraz jej ulubione buty to są zwykłe gumowe „klapki”, a w okresie zimowym najczęściej zakłada botki na płaskiej podeszwie.

Od ponad 2 lat Cameron nie bierze udziału w tworzeniu filmów, wcale nie odwiedza imprezy i różne uroczystości, tylko prowadzi zwykły tryb życia. Jedyne miejsce, w którym możemy ją spotkać, to sala, w której odbywa się prezentacja jej książek. Diaz odkryła swój talent pisarki i wydała już 2 najlepiej sprzedające się książki o kobiecej urodzie, o przestrzeganiu zasad zdrowego stylu życia, a także o tym, jak dbać o prawidłowe odżywianie.

foto: zerkalo.cc

Najwyraźniej jest bardzo szczęśliwą żoną w małżeństwie z muzykiem, który nazywa się Benji Madden, który wcale nie jest zawstydzony jej nowym wyglądem. A może w jej przypadku nadwaga jest spowodowana terapią hormonalną, gdyż małżonkowie nadal nie tracą nadziei na urodzenie dziecka.

Główne zdjęcie: cooku.ru