W dzisiejszych czasach niewiele par może pochwalić się długim życiem małżeńskim. A w branży aktorskiej spotkanie takich związków jest prawie niemożliwe, ponieważ, jak wiadomo, małżeństwa między aktorami zwykle kończą się dość szybko.

Jednak Sylvestra Stallone i Jennifer Flavin ten los minął: z każdym rokiem związek tych kochanków staje się coraz silniejszy.

foto: binokl.cc

Aktor urodził się w odległym 46. Roku. Pomimo tego, że rodzice chłopca nie byli związani ze sztuką, on sam od dzieciństwa wiedział, kim zostanie w przyszłości. W latach siedemdziesiątych początkujący aktor zagrał swoją pierwszą rolę, później trafia do filmu „Rocky”, z którego zasłynął w całym kraju, a później na całym świecie.

foto: binokl.cc

Jennifer od najmłodszych lat miała bardzo atrakcyjny wygląd, co dało jej możliwość spróbowania swoich sił w pracy modelką. Już w wieku dziewiętnastu lat młoda dziewczyna otrzymała kontrakt z dużą agencją. Zwróćmy uwagę, że w branży filmowej Flavin również próbowała zbudować karierę, ale jak dotąd w jej filmografii jest tylko kilka drugorzędnych ról.

foto: binokl.cc

Małżonkowie poznali się na planie piątego odcinka filmu „Rocky”. Wtedy spektakularna modelka pojawiła się na planie jako statysta. Jak wiecie, od tego czasu para się nie rozstaje. Mimo dużej różnicy wieku Sylvester i Jennifer są razem od ponad dwudziestu lat. W małżeństwie udało im się wychować trzy piękne córki.

foto: binokl.cc

Czy lubisz Sylvestra Stallone?

Główne zdjęcie: binokl.cc