Znana Jennifer Lopez nigdy nie przestaje zadziwiać publiczności swoimi jasnymi, nienagannymi obrazami. Aktorka, piosenkarka, tancerka, projektantka mody i bizneswoman obchodziła tego lata 51. urodziny. Jednocześnie kobieta nie boi się eksperymentów i z roku na rok staje się coraz piękniejsza. Opowiemy ci, jak teraz wygląda Jennifer Lopez. Pokażemy, jaka nowa ultra modna fryzura słynnej diwy zachwyciła jej fanów.

JENNIFER LOPEZ OBECNIE

Jennifer Lopez słynie z rzadkiej umiejętności przymierzania zupełnie innych obrazów. I, co dziwne, każda z jej przemian bardzo jej pasuje! Kobieta uwielbia eksperymenty z włosami. W 2020 roku stała się jedną z tych osób publicznych, które częściej i najlepiej zmieniają fryzury. Wszystko zaczęło się od prostego bobu na początku roku.

Następnie obserwowaliśmy, jak celebrytka dodała do swojego obrazu urocze loki, które były bardzo popularne w latach 2000.

Nieco później Jennifer Lopez postawiła na długie faliste loki. Wygląda odważnie i niezwykle efektownie!

Jednak ostatnio osobisty stylista J Lo (i wiele innych znanych osobistości) Chris Appleton zrobił kobiecie nowe ciącie. Fryzura jest lakoniczna, ale jednocześnie wygląda tak atrakcyjnie, jak to tylko możliwe. Nowy wizerunek piosenkarki nawiązuje do popularnego w latach 70. stylu boho. A złote loki i modna grzywka wyglądają razem tak arystokratycznie!

Mamy nadzieję, że byłaś zainteresowana zobaczeniem wyjątkowej Jennifer Lopez w nowej stylizacji. Jesteśmy przekonani, że ta kobieta może być dla wielu źródłem inspiracji i motywacji. Powodzenia!

Główne zdjęcie: takprosto.cc