Kilka tygodni temu szokujący swoim zachowaniem w Internecie biznesmen Gianluca Vacca po raz pierwszy został ojcem. Matką jego córki jest dwudziestopięcioletnia modelka Sharon Fonseca, która aktywnie prowadzi swoje konta na Instagramie – TikTok’u.

Przez długi czas, jeszcze zanim poznał swoją obecną żonę, pięćdziesięciotrzyletni mężczyzna zapewniał, że nie planuje dzieci. Najwyraźniej dziewczynie udało się zmienić priorytety biznesmena. Podczas ciąży Gianluca słodko troszczył się o swoją partnerkę. Wżucił do Internetu nagranie swoich tańców bezpośrednio na oddziale położniczym.

Nic dziwnego, że zaraz po narodzinach dziecka Vacca zaaranżował dla swojej ukochanej całą serię niespodzianek. Po wypisaniu ze szpitala Sharon została powitana w pięknie udekorowanym domu przez pomocników domowych w różowych mundurach. Co więcej, nawet psy miały na sobie różowe mundury.

Reakcja młodej matki została nagrana na wideo. Kobieta była zdumiona tym, jak odpowiedzialnie mąż podszedł do stworzenia domowego komfortu. Szczególnie spodobał się jej pokój dla ich małej córeczki.

Filmik ten powiał się w Internecie z podpisem: „Witaj w domu, księżniczko. Kochamy Cię”. Fani milionera są poruszeni taką sytuacją i aktywnie gratulują rodzinie ich nowego członka.

Główne zdjęcie: lemurov.net