Sława, kariera i pieniądze to podstawowe atrybuty Hollywood. Jednak niektóre bardzo odnoszące sukcesy gwiazdy Hollywood zdecydowały się opuścić kino i podjąć inne, bardziej zwyczajne zawody, niż aktorstwo.

Cameron Diaz

Cameron rozpoczęła karierę jako modelka, ale potem aktywnie grała w filmach i szczególnie zabłysnęła w rolach komediowych. Diaz brała udział w wielu projektach, a wśród jej partnerów filmowych byli tak sławni ludzie, jak Jim Carrey i Tom Cruise. Jednak w 2014 roku Diaz ogłosiła przejście na emeryturę jako aktorka i zajęła się rozwojem osobistym i pisaniem książek. Cameron wydała dwie książki, w których dzieli się sekretami piękna swojego ciała i swojej młodości.

Jack Gleason

Gleason zostanie zapamiętany przez wszystkich za genialną rolę Joffreya Baratheona w legendarnym serialu „Gra o tron”. On genialnie zagrał syna ambitnego władcy, jednak jego udział w serialu nie należał do najdłuższych. Zaraz po zakończeniu filmowania Jack zdecydował się porzucić aktorstwo, aby opanować podstawy filozofii i teologii. Obecnie Gleason pracuje w studiu teatralnym, ale nie jest aktorem, choć aktorstwem zajmował się od ósmego roku życia.

Shaquille O'Neal

Ten Amerykanin o niesamowitej charyzmie pokazał talenty w różnych dziedzinach: grał w koszykówkę, wydawał utwory muzyczne i grał w filmach, i to z powodzeniem. Jednak Shaquille zawsze miał inną pasję – chęć służenia prawu. Shaquille postanowił spełnić swoje marzenie, więc ukończył akademię policyjną i dostał pracę w policji. O’Neil utrzymywał porządek w różnych miastach Stanów Zjednoczonych, aresztował przestępców, badał sprawy kryminalne, a nawet otrzymał tytuł Honorowego Szeryfa.

Heather Donahue

foto: lemurov.net

Aktorka została zapamiętana z roli w filmie „The Blair Witch Project”, w którym zagrała rolę operatora kamery. A ponieważ film był zaprezentowany jako film dokumentalny z absolutnie prawdziwym materiałem, wielu zdecydowało, że dziewczyna, która sfilmowała dziwne wydarzenia, faktycznie umarła. To zaszkodziło karierze aktorskiej Donahue, ale Heather nie rozpaczała i postanowiła uprawiać marihuanę medyczną, a później nawet napisała książkę o nowym zawodzie i swoim poprzednim życiu.

Kevin Jonas

foto: lemurov.net

Kevin był członkiem zespołu muzycznego „Jonas Brothers”. Po jego rozpadzie dwaj bracia kontynuowali karierę muzyczną, a także występowali w filmach. Jednak Kevin wybrał inną ścieżkę: zajął się budownictwem, stworzył dwie firmy i rozwinął swój własny startup.

Ci aktorzy opuścili Hollywood i zaczęli prowadzić normalne życie. Co sądzisz o ich decyzjach?

Główne zdjęcie: lemurov.net