Zapewne każdy przynajmniej raz wyobrażał sobie, jak wyglądałoby jego dzieciństwo, gdyby urodził się w rodzinie celebrytów. Kosztowne prezenty, fajna rozrywka i pobłażliwość – to przychodzi na myśl, gdy myślisz o życiu z gwiazdorskimi rodzicami. Jednak czy naprawdę jest tak różowo? Wybraliśmy dla Ciebie cztery przykłady gwiazdorskich matek, które wychowują swoje dzieci w naprawdę surowych warunkach.

1. Gwyneth Paltrow i jej głodujące dzieci

Gwyneth jest jedną z najsurowszych mam w amerykańskim show-biznesie. Publiczność jest zszokowana jej metodami wychowania. Kobieta trzyma swoje dzieci na ścisłej diecie, ponieważ sama jej przestrzega i uważa to za właściwą drogę do zdrowego życia. Wiele potraw jest zabronionych dla dzieci – wszystko co jest słodkie, mączne i słone. Jej dzieci stosują tę dietę od urodzenia. Mimo sprzeciwu pediatrów i słabości wynikającej z niedożywienia dzieci, Gwyneth nie zamierza się wycofywać. Uważa, że ​​tylko w ten sposób dzieci będą zdrowo rosnąć.

2. Odizolowane od rówieśników dzieci Angeliny Jolie

W rodzinie Jolie pod względem odżywiania wszystko radykalnie różni się od poprzedniego przypadku. Aktorka przeszła anoreksję, po której radykalnie zmieniła swoje podejście do jedzenia. Jej dzieciom wolno jeść dowolne, a nawet szkodliwe jedzenie. Niewytłumaczalna surowość mamy przejawia się w czymś zupełnie innym. Jolie chroniła swoje dzieci przed komunikacją z rówieśnikami. Jej dzieci nie chodzą do szkoły, ale uczą się w domu, a tam, gdzie mogą przebywać ich rówieśnicy, aktorka nie pozwala zrobić dzieciom ani kroku. Nie jest jednak jasne, jaka jest przyczyna tego zachowania.

3. Natalia Vodianova nie pozwala dzieciom płakać

Łzy są typową reakcją dzieci na wszystko. Jednak dla Natalii Vodianovej takie zachowanie jest niedopuszczalne! Kobieta jest przekonana, że ​​zachęcanie do płaczu i pocieszanie nie oznacza więcej miłości. Nawet młodszym dzieciom dozwolono płakać tylko z powodu bólu fizycznego. Takie metody szokują psychologów, ponieważ płacz jest emocją, a zakaz ich manifestacji obarczony jest pojawieniem się różnych problemów psychologicznych w przyszłości.

4. Mięso, smartfon i związki romantyczne są zabronione w rodzinie Madonny

Dzieci słynnej Madonny żyją według ścisłego harmonogramu, który zawiera zajęcia i obowiązki dzieci, ale nie ma w nim miejsca na rozrywkę w postaci internetu i telewizji. Gwiazda jest przekonana o ogromnej krzywdzie powyższego. Za niewypełnianie obowiązków domowych dzieci są karane – pozbawia się ich ulubionych rzeczy lub umieszcza w areszcie domowym. Rodzina odżywia się wyłącznie daniami wegetariańskimi. Madonna jest szczególnie surową matką, jeśli chodzi o telefon i relacje romantyczne. Pierwszy jest dozwolona dla dzieci dopiero po 15 latach, a drugie – po 18.

Główne zdjęcie: lemurov.net