Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok na całym świecie stają się okazją do spotkań z rodziną i przyjaciółmi, których dawno nie widzieliście. Święta rodzinne jednoczą również osoby, których życie poprowadziło różnymi ścieżkami wiele lat temu. Jeden z takich przykładów pokazał aktor Anthony Delon, którego słynni rodzice spotkali się po raz pierwszy od dłuższego czasu.

Rodzice Anthony'ego to Alain Delon i Nathalie Delon (przed ślubem z aktorem była Nathalie Barthelemy, a jej prawdziwe imię to Francine Canova). Natalie była jedyną oficjalną żoną legendy francuskiego kina, a po rozwodzie z nią w 1968 roku Delon postanowiła nigdy więcej się nie żenić.

Miłość między nimi wybuchła nagle i ze względu na Nathalie aktor opuścił Romy Schneider, którą nazwał później największą miłością swojego życia. W 1964 roku para urodziła syna, Anthony'ego, w 1967 roku wystąpili w filmie Samuraj, jednym z najsłynniejszych filmów Delona. Ale nawet wtedy nie wszystko było gładkie między aktorami, a w 1968 roku para rozwiodła się.

foto: google

foto: google

Alain Delon zaczął spotykać się z Mireille Dark, z którą miał najdłuższy związek. Nathalie wyjechała do USA, gdzie pracowała i układała swoje życie osobiste. Nigdy nie udzielała osobistych wywiadów, ale podkreślała, że Alain Delon był i pozostaje ogromną częścią jej życia. W 2006 roku Nathalie Delon opublikowała książkę ze wspomnieniami zatytułowaną „Pleure pas, c'est pas grave”.

foto: google

foto: google

Na początku tego roku Anthony Delon zamieścił na swoim Instagramie kadr z filmu Samuraj, w którym występują jego młodzi rodzice. A później podzielił się z subskrybentami świeżym zdjęciem swoich rodziców, które podpisał: „Niezmienna miłość. 53 lata później”.

Sądząc po tagach, którymi Delon Jr. oznaczył zdjęcie, jego rodzice spotkali się w Paryżu na święta, a dawna rodzina połączyła się ponownie.

foto: google

foto: google

Nathalie Delon skończy w sierpniu 80 lat, a Alain Delon świętował swoje 85. urodziny w listopadzie ubiegłego roku. Ich syn Anthony skończył 56 lat we wrześniu.

Główne zdjęcie: google.com