Fani brytyjskiej rodziny królewskiej uważają, że 5-letnia księżniczka Charlotte dorasta jako kopia Elżbiety II. A dziewczyna udowadnia, do kogo naprawdę chce być podobna. Do mamy!

Internauci z uwagą oglądają internetowe występy księżnej Cambridge. Zwaracają uwagę na wszystko: jaki obraz wybrała? A akcesoria? Teraz zwrócili również uwagę na gesty.

Drobiazg? Ależ nie! Zauważyliśmy, że księżniczka Charlotte ma taki sam zwyczaj poprawiania włosów jak matka. „Miło”, „Bardzo fajnie” - zauważyli internauci. Wśród fanów księżnej była też taka opinia: „Dotykanie włosów wyglądało na nerwowy nawyk”. Przypomnij sobie, że Kate Middleton poprawiała włosy, kiedy rozmawiała z nauczycielami w brytyjskich szkołach na temat zdrowia psychicznego dzieci, a Charlotte skręcała swój kucyk w pierwszy dzień w szkole w Thomas's Battersea.

Jednak dziewczęta prawie zawsze naśladują swoje matki. Charlotte wyraźnie przyjmuje inne nawyki Kate. Na przykład modowe. Gustowi księżnej można zaufać, ponieważ nosi niewypowiedziany tytuł ikony stylu. Zobaczmy...

W szafie żony księcia Williama jest wiele dopasowanych eleganckich płaszczy. Młoda księżniczka również nosi podobne modele. W szkarłatnym płaszczu Charlotte była pierwszego dnia w przedszkolu. A na zielono - w Boże Narodzenie, kiedy po raz pierwszy uczestniczyła w nabożeństwie z rodzicami i starszym bratem.

foto: baby.ru

Wcześniej Charlotte powtórzyła fryzurę Kate Middleton. Nawiasem mówiąc, jest bardzo wygodna, z której podczas aktywnej gry (a przecież Charlotte jest bardzo energiczną dziewczyną) nie wybijają się włosy i nie przeszkadzają.

foto: baby.ru

Główne zdjęcie: baby.ru