Hollywoodzka aktorka Demi Moore po raz pierwszy opublikowała zdjęcie na Instagramie po tym, jak została oskarżona o nieudaną operację plastyczną podczas tygodnia mody w Paryżu w styczniu. Następnie, była żona Bruce'a Willisa, zaszokowała publiczność pojawiając się z nadmiernie napiętymi kośćmi policzkowymi i opadającymi kącikami ust.

https://www.instagram.com/p/CKjwXWynJ5J/?utm_source=ig_embed

Na zdjęciu 58-letnia aktorka siedzi na podłodze przed szafą w berecie w panterkę, bluzie i dżinsach. W opisie napisała żartobliwie: „Wczesne porządki wiosenne czy możliwość zabawy w przebieranki?”.

W komentarzach opinie użytkowników rozeszły się. Niektórzy zauważyli, że Demi Moore zaczęła wyglądać lepiej niż wtedy na wybiegu, a ktoś napisał, że nadal jej nie poznają może z powodu filtrów albo operacji.

https://www.instagram.com/p/CLuHzg9B2rK/

„Jesteś taka piękna”, „Urocza”, „Co się stało z twoją twarzą”, „W ogóle cię nie poznaję”, „Twoja twarz wygląda, jakbyś zrobiła operację plastyczną” - napisali subskrybenci.

Wcześniej chirurg plastyczny Alexander Vdovin w komentarzu do „Wieczornej Moskwy” wyraził opinię, że Moore chce się odmłodzić, ale trochę przesadziła.

Zauważył, że lifting endoskopowy doprowadził do pojawienia się „raczej dziwnych kości policzkowych”.

Ekspert zaznaczył, że najwyraźniej chirurg w ten sposób próbował „pozbyć się pewnych problemów, które ze względu na wiek były wyraźnie widoczne u aktorki”.

Główne zdjęcie: ria.ru