Kiedy ludzie słyszą, jak Pierce Brosnan i Keely Shay Smith rozmawiają ze sobą, wydaje się, że są to nowożeńcy, którzy właśnie wrócili z podróży poślubnej. Wszystko jest takie delikatne i uważne! Ale ich rodzinne doświadczenie to już 25 lat!

To jedna z niewielu hollywoodzkich par, które dają wspaniały przykład długiego i pięknego związku.

foto: kakao.im

Słynny aktor i producent filmowy, który zagrał Jamesa Bonda, jest marzeniem wielu.

Ale serce od dawna jest mocno zajęte przez kobietę, która urzekła Pierce'a od pierwszych minut ich znajomości.

foto: kakao.im

Z nią zaczyna dzień, z nią spotyka zmierzch. Lepiej dla nich niż jakakolwiek impreza jest usiąść razem, wsłuchując się w ciszę lub swoje głosy.

foto: kakao.im

Świętując rocznicę ślubu, aktor napisał w swoim mikroblogu:

„Kochanie, dziękuję Ci za twoją miłość w ciągu ostatnich 25 lat, a dalej będzie…”

Pierce Brosnan powiedział dziennikarzom, że w swojej żonie kocha witalność i pasję, a gdy tylko Keely patrzy na męża, po prostu topnieje.

foto: kakao.im

Kiedy Pierce i Keely wybrali się w jeden weekend na romantyczną wycieczkę do Santa Barbara, nie słuchali muzyki. O wiele przyjemniej było im słyszeć swoje głosy i cieszyć się otaczającym ich światem.

Pomimo tego, że ich fundusze pozwalają im podróżować po świecie, wolą spędzać czas ze sobą, dzięki czemu takie wakacje są szczególnie wysokiej jakości i przydatne.

foto: kakao.im

Idealny dzień dla Pierce'a Brosnana to praca w studio, wieczorne wyjście na plażę, siedzenie obok Keely i rozmowa o minionym dniu. Według aktora najprostsze jest najlepsze.

foto: kakao.im

Są nie tylko mężem i żoną, ojcem i matką dla dwóch synów, ale także bardzo dobrymi przyjaciółmi, którzy nigdy się razem nie nudzą.

Główne zdjęcie: kakao.im