Piosenkarka pokazała, jak robi pisanki i wywołała gorącą dyskusję.

Kilka tygodni temu katolicy obchodzili Wielkanoc. Madonna Louise Ciccone (pełne imię piosenkarki) również wzięła udział w tradycyjnych przygotowaniach do tego święta.

Opublikowała zdjęcie, na którym pokazała jajko namalowane przez nią własnoręcznie. Wydaje się, że namalowała autoportret. Przynajmniej niektórzy z jej fanów tak zdecydowali. Ale przede wszystkim to nie tyle artystyczna twórczość artystki wywołała dyskusje, ile to, jak się zmieniła.

Wielu zauważyło, że usta piosenkarki stały się pełniejsze. Nie można powiedzieć, że Madonna należała do ludzi o cienkich ustach, ale nikt wcześniej nie zauważył takich objętości. Niektórzy subskrybenci porównali ją nawet do amerykańskiej trendsetterki Kim Kardashian i zasugerowali, że wstrzyknęła wypełniacze.

foto: goodhouse.ru

Dla porównania spójrz tylko na zdjęcia, które powstały na początku kariery Madonny. Nawiasem mówiąc, wolała, aby jej brwi były grubsze i ciemniejsze niż teraz, co wizualnie sprawiało, że wyglądały na cięższe. Chociaż piosenkarka zawsze była buntowniczką, a ten obraz wyraźnie do niej pasował.

https://www.instagram.com/p/CLQcJKzBRJs/?utm_source=ig_embed&ig_rid=7e083cdb-4653-4159-b7b1-74c6fc127f04

Teraz artystka stara się wyglądać na scenie równie wyzwoloną i wyzywającą, ale to nikogo nie dziwi. Warto oddać jej hołd, dużo czasu poświęca nie tylko swojej twarzy, ale także swojemu ciału. Ponadto stara się nie korzystać z usług chirurgów plastycznych dla utrzymania sylwetki, ale zajmuje się fitnessem i jogą. Jej smukłe ciało jest podziwiane i zazdroszczone przez wielu. I to pomimo faktu, że artystka urodziła dwoje dzieci. Nawiasem mówiąc, oprócz Lourdes i Richiego ma też czworo innych adoptowanych dzieci, z którymi okresowo przesyła zdjęcia na swoje konto.

https://www.instagram.com/p/CLnXqJAhvba/?utm_source=ig_embed&ig_rid=6e8c6192-8112-45aa-a061-5df9e4403242

Madonna nadal występuje i wciąż staje się źródłem skandali. Na przykład w 2019 roku wystąpiła na Eurowizji w Izraelu. Tylko jedna piosenka artystki kosztowała 1,35 miliona dolarów, ale zapłacił za nią patron. Część publiczności, w tym profesjonalni muzycy, skrytykowała ten występ.

Gwiazda przygotowała niespodziankę zarówno dla publiczności, jak i jury. Podczas spektakularnego występu Madonna poruszyła kwestię konfliktu palestyńsko-izraelskiego: dwóch tancerzy popowej diwy wyszło na scenę w strojach z odpowiednimi flagami. Jednocześnie artyści uścisnęli się, co potraktowali jako zapowiedź zakończenia konfliktu.

Główne zdjęcie: goodhouse.ru