Supermodelka opowiedziała o tym na swoim blogu i pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem.

Modelka Naomi Campbell ogłosiła na swoim osobistym blogu, że została mamą. Pokazała zdjęcie stóp noworodka i dodała do zdjęcia emocjonalny tekst.

„Cudowne małe błogosławieństwo wybrało mnie na swoją matkę. To taki przywilej, że mam tę delikatną duszę w moim życiu, że nie ma słów, aby opisać trwającą całe życie więź, którą teraz dzielę z tobą, mój aniele. Nie ma większej miłości”- napisała modelka.

Sądząc po tekście, Campbell została matką dziewczynki. Potwierdza to post matki modelki: „Gratuluję mojej córce Naomi z okazji narodzin córki, jestem bardzo podekscytowana, bo bardzo długo czekałam by zostać babcią” - napisała Valerie Morris.

https://www.instagram.com/p/CPA-OI0JwBp/?utm_source=ig_embed&ig_rid=6a4d01a7-82a5-4ad0-beea-1f90b1e06485

Wiele znanych osób, w tym aktorka Zoe Sandana i projektant mody Marc Jacobs, pozostawiło już komentarze. "O mój Boże! Czy dzisiaj jest ten dzień? Absolutnie niewiarygodne. Jaka ona jest szczęśliwa i jakie ty masz szczęście! Jaką cudowną matką będziesz.” - napisał Jacobs.

Wcześniej Campbell nie dzieliła się z fanami swoimi planami zostania matką w tym roku, ale nie odrzucała takiej możliwości. Kilka lat temu powiedziała w wywiadzie, że cały czas myśli o posiadaniu dzieci. „Przy dzisiejszym poziomie wiedzy naukowej myślę, że mogę to zrobić, kiedy tylko zechcę” - podkreśliła modelka.

https://www.instagram.com/p/COqrw1ls6ft/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ad24de55-c5b7-4688-a37f-cd3059432744

Naomi Campbell w dzieciństwie z matką

Być może dziecko zostało adoptowane lub urodziło się dzięki surogatce: pod koniec kwietnia paparazzi sfotografowali Campbell w jaskrawym dresie bez oznak ciąży.

Główne zdjęcie: goodhouse.ru