O tym, że Bill i Melinda Gates rozwodzą się po 27 latach małżeństwa, stało się znane na początku maja. I od tego czasu ta wiadomość nie opuściła stron różnych publikacji na całym świecie.

foto: wday.ru

Chociaż małżonkowie dość jasno zadeklarowali chęć dalszego życia osobno, nie obwiniając się nawzajem o cokolwiek, internauci od razu zaczęli budować różnorodne teorie na temat przyczyn rozstania. Niektórzy mówili, że Bill gnębił swoją żonę na wszelkie możliwe sposoby i zdradzał ją. Inni są pewni, że to Melinda zainicjowała rozwód: przygotowywała się do tego od dawna.

Tak czy inaczej, postępowanie rozwodowe jest już w toku. Menedżer inwestycyjny Billa Gatesa już przekazał jego żonie udziały w amerykańskich firmach warte 3 miliardy dolarów. Melinda otrzymała udziały w firmie produkującej sprzęt rolniczy, budowlany i leśny. Ponadto otrzymała udziały operatora sieci kolejowej, jednego z największych dealerów samochodowych, a także część popularnego producenta napojów, a nawet meksykańskiej firmy telewizyjnej. Melinda ma wszelkie szanse na zdobycie nie tylko imponującej sumy pieniędzy. Oprócz prywatnych odrzutowców, terenów i licznych rezydencji istnieje obecnie do podzielenia kolekcja dzieł sztuki o wartości 130 milionów. W tym notatnik samego Leonarda da Vinci, który żył w XV wieku!

Więc żona miliardera najwyraźniej nie martwi się, bez względu na to, co się między nimi stanie. Z drugiej strony Gates zestarzał się w ostatnich tygodniach. Paparazzi sfilmowali go spacerującego z córką, 18-letnią Phoebe. A 65-letnia Gates bardziej przypomina jej dziadka niż ojca. W ciągu zaledwie kilku tygodni Bill przybrał na wadze - czy może to być spowodowane stresem? Ponadto wydaje się, że miliarder całkowicie przestał o siebie dbać: szary zaniedbany zarost, pogniecione ubrania i fryzura, która od dawna nie widziała fryzjera, mówią o tym.

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Nawiasem mówiąc, wielu zauważyło, że Bill nadal nosi obrączkę na palcu. I być może jest to jedyna rzecz, która pozostała niezmieniona w jego wyglądzie. Porównaj, jak wyglądał kilka miesięcy temu.

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Proponujemy ci zobaczyć, jak Bill i Melinda Gates zmieniali się przez lata małżeństwa.

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Główne zdjęcie: wday.ru