I w smutku i radości!

Jeśli się nad tym zastanowić, życie znanych aktorów jest dość trudne. Muszą regularnie unikać dziennikarzy, którzy w jakimkolwiek słowie lub czynie szukają podwójnego znaczenia, a także ciągłe kręcenie filmów i konieczność podróżowania co jakiś czas z jednego miasta do drugiego…

Z tego powodu wiele par się rozpadło.

foto: storyfox.ru

Nie jest to jednak prawidłowość, a sytuacja dość typowa. Niektóre pary celebrytów nadal utrzymują swój związek. Uderzającym tego przykładem jest słynny żartowniś Ryan Reynolds i jego żona, a także John Travolta i jego żona Kelly Preston.

Kelly mówi, że pierwszy raz zobaczyła Travoltę na plakacie „Grease” w pobliskim kinie. Od razu się w nim zakochała. Kiedy obejrzała film, zdała sobie sprawę, że poślubi tylko tego mężczyznę, o czym powiedziała wszystkim swoim znajomym. W tym czasie Preston miała zaledwie 16 lat, więc nikt nie traktował jej słów poważnie.

foto: storyfox.ru

W 1990 roku przyszli małżonkowie faktycznie zaczęli spotykać się. Fani Johna z niecierpliwością oczekiwali konfliktów i kłótni. To była dziwna para: dziewczyna próbująca dostać się do Hollywood i kochliwy aktor. Zaskoczyli wszystkich wokół.

foto: storyfox.ru

John poznał Kelly w 1987 roku, ale ona wtedy była mężatką. Niestety w tamtych czasach mogli jedynie się przyjaźnić. Natomiast po trzech latach aktorzy trafili do tego samego hotelu, mimo że brali udział w różnych projektach. Małżeństwo Preston już na tamten moment się rozpadło.

foto: storyfox.ru

Początkowo po prostu rozmawiali codziennie wieczorami, ale potem wszystko przerodziło się w romantyczne randki. W Wigilię John oświadczył się.

foto: storyfox.ru

Mówi, że jego żona uwielbia latać, tańczyć i jeść pyszne jedzenie, ogólnie jest bardzo podobna do niego. Uważał, że Kelly jest w stanie dać szczęście każdemu mężczyźnie.

foto: storyfox.ru

Ślub odbył się 5 września 1991 roku w Kościele Scjentologicznym. Jednak w Ameryce ich małżeństwo nazwano nielegalnym. Tydzień później para zorganizowała drugą ceremonię na Florydzie i wszystko odbyło się zgodnie z prawem.

Co dziwne, John i Kelly niemal natychmiast stali się idealną rodziną. Paparazzi uporczywie śledzili kochanków, ale nie mogli znaleźć nic ciekawego. Wkrótce o tej parze zapomnieli.

foto: storyfox.ru

W 1992 roku u pary urodził się syn o imieniu Jett. Później okazało się, że dziecko ma zespół Kawasaki. Preston musiała praktycznie porzucić pracę, aby zająć się dzieckiem. Travolta w końcu odniósł sukces, ale pamiętał też o rodzinie. Jego żona mimo wszystko czasami pojawiała się w filmach, choć nie w głównych rolach.

Kelly podzieliła się sekretem udanego małżeństwa. Jej zdaniem bardzo ważne jest, aby zawsze rozmawiać i być trochę zabawnym. Należy regularnie bawić się razem, żartować i chodzić na randki.

foto: storyfox.ru

Po pewnym czasie gazety i czasopisma zaczęły nazywać Johna „pantoflarzem”. Regularnie wręczał swojej ukochanej drogie prezenty, a kiedy pracował, mógł dzwonić do niej dosłownie co pół godziny, żeby usłyszeć jej głos.

Chociaż było nieduże ryzyko, żona urodziła mu jeszcze dwoje dzieci. Ich życie rodzinne można by nazwać utopią, ale zdarzyło się nieszczęście. W 2009 roku zmarło najstarsze dziecko.

foto: storyfox.ru

Takie tragedie często rozdzielają pary, ale tym razem również bohaterowie naszej opowieści pokazali, że naprawdę się kochają i chcą być razem w smutku i radości. Na początku września obchodzili 28 rocznicę ślubu!

Nie każdy zwykły człowiek może się tym pochwalić, utrzymywanie związku przez tyle lat to ogromna praca, a dla gwiazd to generalnie rzadkość.

Gratulujemy Johnowi i Kelly, życzymy im szczęścia i wielu lat razem.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru