Julia Roberts i jej mąż Daniel Moder rzadko zachwycają fanów zdjęciami swoich spadkobierców. Wyjątkiem stało się nowe wideo syna gwiazd, Henry'ego.

Moder udostępnił na swoim koncie wideo ze swoim 14-letnim synem. Film przedstawia chłopca jeżdżącego na deskorolce w skateparku. Henry, w oversize T-shircie i ciemnych spodniach, umiejętnie wskakuje na szczyt konstrukcji i obraca się w powietrzu.

Wideo pokazuje również talent samego Daniela – profesjonalnego hollywoodzkiego operatora filmowego. Wybrał korzystny kąt strzału, „łapiąc” nie tylko moment skoku, ale także robiąc zbliżenie twarzy syna. Dzięki temu ostatniemu można zobaczyć, jak bardzo Henry urósł i z wiekiem stał się jeszcze bardziej podobny do swojej matki, Julii Roberts.

https://www.instagram.com/p/CQRq3_lhifV/?utm_source=ig_embed

Przypomnijmy, że Roberts i Moder spotkali się na planie komedii pełnej przygód „Meksykanin”, w której aktorka grała główną rolę, a jej przyszły mąż był operatorem. Para gwiazd wzięła swój ślub w 2002 roku. Później okazało się, że Daniel przez wiele lat był fanem aktorki.

Przed ślubem z Moderem Roberts kilkakrotnie planowała wziąć ślub, a raz nawet odwołała uroczystość dzień przed ceremonią.

Główne zdjęcie: google.com