Na wspomnienie nazwiska aktora Bruce'a Willisa natychmiast przypomina się film „Szklana pułapka", w którym aktor wystąpił w odważnej roli. Oprócz tej roli słynny aktor ma wiele różnych ról w kinie. Wielu widzów uważa, że ​​Willis już dawno mógł dostać Oscara.

foto: motrimvse.ru

Pomimo tego, że Bruce niedawno świętował swoje 65. urodziny, nadal pozostaje w świetnej formie, choć jest nieco starszy. Do dziś gra w filmach, w tych samych filmach akcji. Wielu reżyserów widzi aktora właśnie w takich rolach.

Wkrótce Willis pojawi się na ekranie w filmie „McClane”. Oczywiste jest, że będzie musiał zagrać zbawiciela McClane'a, który uratował dużą liczbę ludzi przed terrorystami, którzy zajęli budynek.

foto: motrimvse.ru

Aktor nie lubi rozmawiać o swoim życiu osobistym, ale są pewne informacje na ten temat.

Po raz pierwszy Willis poślubił słynną Demi Moore. W tym czasie aktorka dopiero zaczynała swoją karierę, a Bruce, wręcz przeciwnie, był już znany szerokiemu gronu widzów. Wielu wątpiło, że ten związek będzie szczęśliwy, ponieważ aktor był znany z niezbyt dobrej strony jeśli chodzi o relacje z kobietami.

foto: motrimvse.ru

Ku zaskoczeniu złośliwych krytyków Willis stał się wzorowym człowiekiem rodzinnym. Przez 11 lat para Moore i Willis była uważana za wzór do naśladowania, ale niestety Demi i Bruce rozwiedli się. W małżeństwie urodziły się trzy córki.

foto: motrimvse.ru

Willis nie spieszył się żenić po raz drugi. Miał romantyczne relacje ze znanymi aktorkami i piosenkarkami. Trwało to 10 lat.

foto: motrimvse.ru

Wszystko się zmieniło, gdy poznał modelkę z Anglii. Emma Heming była o 23 lata młodsza od aktora. Przystojny Bruce nie mógł się oprzeć młodości i pięknu modelki. Zaczął aktywnie zabiegać o nią. Musiał bardzo się starać, aby Emma zgodziła się zostać jego żoną. W tym czasie była już panną młodą. Pomogła mu w tym wytrwałość. Para wzięła ślub.

foto: motrimvse.ru

54-letniemu Willis młoda żona urodziła dwie córki. Teraz aktor jest ojcem pięciu córek. Nawiasem mówiąc, Emma była w stanie dogadać się z córkami Willisa z pierwszego małżeństwa. Spędzali razem czas, świętowali rodzinne uroczystości.

foto: motrimvse.ru

Bruce Willis i Emma Heming są szczęśliwi. Wychowują dzieci. Aktor wciąż jest zajęty swoją karierą, a jego żona poświęciła się całkowicie rodzinie i dzieciom.

foto: motrimvse.ru

foto: motrimvse.ru

foto: motrimvse.ru

foto: motrimvse.ru

Główne zdjęcie: smotrimvse.ru