Nie, to nie jest nagranie z komedii romantycznej - to tylko J-Lo i Ben Affleck spacerujący po Nowym Jorku.

Nie wiemy, czy nadal są tacy, którzy wątpią w szczerość związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka, ale jeśli tacy istnieją, pokaż im nowe zdjęcia pary. Paparazzi złapali kochanków, gdy spacerowali po Nowym Jorku, co jakiś czas zatrzymując się na uściski i pocałunki. Lopez i Affleck wyglądali na niesamowicie szczęśliwych i przypomnieli nam bohaterów komedii romantycznej.

foto: google

foto: google

foto: google

foto: google

Na randkę ze swoim chłopakiem Lopez wybrała niebiesko-zieloną sukienkę w kratę i jasny płaszcz. Stylówkę diwy pop dopełniły buty na platformie, duże okulary przeciwsłoneczne w stylu lat 2000. i złote kolczyki w kształcie kół.

W ten weekend Ben trównież owarzyszył wokalistce podczas Global Citizen Live w Nowym Jorku. Para dostała się w obiektywy fotografów, kiedy wyszli z sali koncertowej. J-Lo miała na sobie stylizację Dolce & Gabbana, składającą się z podartych dżinsów i za dużej białej koszulki ze swoim zdjęciem.

foto: google

Przypomnijmy, że 49-letni Ben Affleck i 52-letnia Jennifer Lopez odnowili swój związek tej wiosny, 17 lat po zerwaniu ze sobą. Według informatora z otoczenia pary, Ben i Jennifer świetnie się spędzają czas ze swoimi rodzinami i nie mogą się doczekać świąt. „Planują spędzić ferie z dziećmi, a także podróżować razem” - powiedział insider. „Chcą być cały czas razem, więc już robią wielkie plany na Święto Dziękczynienia i Boże Narodzenie z dziećmi”.

Nawet była żona aktora i matka jego trójki dzieci, Jennifer Garner, nie ma nic przeciwko ponownemu romansowi Lopeza i Afflecka. „Jej dzieci kochają J-Lo, a J-Lo też je kocha. Wszystko u nimi jest dobrze - dodał informator. - Kiedy Ben jest szczęśliwy, a dzieci są z nim szczęśliwe, Jen uświadamia sobie, że nie ma się czym denerwować. Mówi też, że Ben wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Dobrze się z nim dogadują w sprawach wychowywania dzieci. Ich celem jest bycie jedną wielką, szczęśliwą rodziną.”

Główne zdjęcie: google.com