W Internecie aktywnie dyskutują o nowym zdjęciu Jej Królewskiej Mości

Elżbieta II przez kilka miesięcy przebywała poza Londynem, spędzając czas w swoim zamku w Szkocji. Jednak wakacje Jej Królewskiej Mości dobiegły końca, więc wróciła do Londynu. Ostatnio pokazała się publicznie. Królowa Wielkiej Brytanii odwiedziła pułk artylerii kanadyjskiej w wartowni zamku Windsor. Zdjęcia z tego wydarzenia okazały się na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie. Wielu Brytyjczyków było zaskoczonych tym, jak zmieniła się królowa.

I choć na zdjęciach Elżbieta II się uśmiecha, niektórzy internauci zauważyli, że po śmierci księcia Filipa zaczęła wyglądać inaczej.

„Wydaje się, że królowa straciła na wadze. Jej twarz wygląda na znacznie mniejszą”, „Nikt zdaje się tego nie zauważać, ale trochę się martwię. Na pewno widzę różnicę”, „Być może jest to spowodowane stresem po śmierci męża?”, „Może jest to związane z wiekiem, ludzie chudną, szczególnie w jej wieku”, „Wygląda na szczęśliwą, ale w inny sposób”, „Wygląda tu zaskakująco staro”, - piszą internauci.

https://www.instagram.com/p/CUsjrVIMB59/?utm_source=ig_embed

Nawiasem mówiąc, inni użytkownicy Instagrama byli zadowoleni, widząc, że Jej Wysokość wydaje się dobrze sobie radzić. Wielu zauważyło, że królowa dosłownie promienieje, a jej szeroki uśmiech nie może nie cieszyć każdego.

Przypomnijmy, że książę Filip zmarł w kwietniu tego roku. Miał 99 lat.

Główne zdjęcie: ytro.news