Arnold Schwarzenegger był kiedyś jednym z najpopularniejszych aktorów na całym świecie. Był znany nawet w małych miasteczkach, ponieważ filmy z udziałem Arnolda ukazywały się corocznie. Czego warta sama franczyza o Terminatorze, którego postać zna każde dziecko.

Inna historia to zewnętrzne dane Schwarzeneggera. Wszyscy wiemy, że kiedyś mężczyzna lubił kulturystykę, a nawet odnosił zwycięstwa w swojej karierze. Oto taki wszechstronny człowiek. Ale nie zapomnij o zwycięstwach miłosnych Arnolda. Przez te wszystkie lata nosi tytuł ojca wielu dzieci, spójrzmy na trzech synów Schwartza, którzy są bardzo różni.

Patrick Schwarzenegger

Najstarszy syn, przystojny mężczyzna i inteligentny młodzieniec. Patrick poszedł w ślady ojca i dołączył do tłumu współczesnego show-biznesu. Jest modelem, aktorem, projektantem i często angażuje się w działalność charytatywną.

Ze względu na wygląd i doskonałą sylwetkę facet nie pozostaje bez pracy.

foto: leafclover.club

foto: leafclover.club

Joseph Baena

Baena jest nieślubnym synem Schwarzeneggera, którego ten przyznał. Co ciekawe, to jego jedyny syn, który postanowił pójść w ślady ojca i zająć się kulturystyką. Warto zauważyć, że jest w tym dobry i ma już na koncie zwycięstwa w zawodach.

foto: leafclover.club

foto: leafclover.club

Christopher Schwarzenegger

A oto młodszy Christopher, zupełnie inny niż jego bracia. Christopher nie ma strony w sieciach społecznościowych, nie chodzi na wydarzenia towarzyskie. Wiadomo tylko, że facet studiuje na Uniwersytecie Michigan. Ale przede wszystkim fani są zaskoczeni nadwagą faceta - czy taki ojciec ma takiego syna?

foto: leafclover.club

Główne zdjęcie: leafclover.club