Teraz jasne jest, po kim Gaga ma taką pasję do spektakularnych strojów.

Cynthia Germannot, matka światowej sławy piosenkarki i aktorki Lady Gagi, ma teraz 67 lat. Ale wygląda tak, że z łatwością przyćmiła wszystkie gwiazdy na charytatywnej kolacji w Nowym Jorku.

foto: wday.ru

Mama Gagi jest teraz prezesem fundacji charytatywnej, którą założyła wraz ze swoją słynną córką w 2012 roku. Wcześniej pomagała Gadze zarządzać biznesem jako menedżer, a jeszcze wcześniej pracowała jako szefowa działu sprzedaży w dużej firmie.

Jednocześnie Cynthia mogłaby zrobić karierę w showbiznesie lub branży modowej. Wygląda świętnie, a jej stroje na rzadkich wyjściach można oglądać godzinami. W przeciwieństwie do córki nie nosi ekstrawaganckich rzeczy. Ale jej sukienek też nie można nazwać nudnymi: elegancja strojów Cynthii łączy się z oryginalnością i prawdziwie hollywoodzkim szykiem. Przykładem tego jest ostatni występ Germannot starszej na charytatywnej kolacji w Nowym Jorku, gdzie przyćmiła wszystkie gwiazdy.

foto: wday.ru

Nawiasem mówiąc, niedawno Cynthia publicznie przeprosiła córkę za to, że nie zauważyła na czas oznak zbliżającej się depresji. Matka Lady Gagi powiedziała, że ​​przyszła gwiazda była wykpiwana przez kolegów z klasy, ale nie powiedziała o tym rodzicom. A sama Cynthia nie zauważyła na czas, że coś jest nie tak z jej córką.

„W liceum, ponieważ była wyjątkowa, zaczęła doświadczać wielkich trudności. Wyśmiewano ją i poniżano, a potem wpadła w depresję. My jako rodzice staraliśmy się jej pomóc, ale nie wiedzieliśmy wszystkiego. Nie zauważyłam znaków ostrzegawczych, na które należy zwrócić uwagę, i to moja wina”- powiedziała Cynthia. Ale na szczęście wszystkie trudności zostały przezwyciężone. A związek między mamą a córką tylko się wzmocnił.

Główne zdjęcie: wday.ru