W tym roku słynna para Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness obchodziła srebrną rocznicę ślubu. Chcemy opowiedzieć o jednym z najtrwalszych i najszczęśliwszych związków w Hollywood.

Ich małżeństwo zawsze było przedmiotem szczególnej uwagi paparazzi, ponieważ żona jest o 13 lat starsza od słynnego aktora. Hugh Jackmana znamy jako odtwórcę roli Wolverine'a, jednej z najbardziej charyzmatycznych postaci „X-Menów”.

foto: lemurov.net

Rola szlachetnego arystokraty z przeszłości, w komedii romantycznej „Kate & Leopold” oraz łowcy wampirów w filmie akcji sci-fi „Van Helsing” tylko umocniły jego pozycję w szeregach hollywoodzkich przystojniaków. Obok niego Deborra, która zrezygnowała ze swojej kariery, wyglądała zbyt zwyczajnie, a media były pełne spekulacji na temat ich związku.

Niektórzy sugerowali, że trudne dzieciństwo Hugh uczyniło go wrażliwym na brak matczynego ciepła. Po rozwodzie rodziców, jako nastolatek mieszkał z ojcem w Australii, rzadko odwiedzając matkę i siostry w Anglii.

Kiedy się poznali, 26-letni Jackman był aspirującym aktorem, natomiast 39-letnia Deborra-Lee była uważana za jedną z najbardziej utytułowanych aktorek w Australii. W serialu „Corelli” wcieliła się w rolę psycholog Louise Corelli, a jej przyszły mąż był więźniem. Związek rozwijał się błyskawicznie, mimo złego doświadczenia z młodym kolegą w przeszłości, Furness nie mogła oprzeć się Hugh. Trzy miesiące po tym, jak się poznali, otrzymała propozycję małżeństwa, a rok później wzięli ślub. Twórczy talent i znajomości w branży filmowej pomogły Deborre, która porzuciła aktorskie ambicji i w pełni zaangażowała się w rozwoju kariery męża.

https://www.instagram.com/p/CW5lRlRrjCL/?utm_source=ig_embed&ig_rid=fcbf589e-2707-45a7-a002-cdf97d5ad362

I choć ich starania o uznanie Hugh zakończyły się sukcesem, to próby rodzicielstwa nie powiodły się. Po kilku poronieniach para zdecydowała się na adopcję dziecka. W 2000 r. adoptowali syna, a pięć lat później córkę. Po raz kolejny paparazzi zakwestionowali ich szczerość, podejrzewając, że adopcja to tylko kolejny chwyt PR-owy. Ale tak jak w przypadku poprzednich prób „ujawnienia”, skandal się nie powiódł.

Para nie usprawiedliwiała się, nie urządzała pokazowych procesów, po prostu mówiła, że sama wychowuje dzieci i opiekuje się nimi bez pomocy kogokolwiek.

Dziś małżeński i twórczy tandem Hugh i Deborra-Lee wydaje się być wyspą spokoju i stabilności. Razem przeszli długą drogę, radząc sobie z rakiem Jackmana i wychowując dzieci. I tak jak 25 lat temu, aktor jest przekonany, że jest mężem najpiękniejszej kobiety.

Główne zdjęcie: lemurov.net