Osobisty majątek piłkarza Davida Beckhama szacuje się na nie mniej niż 165 milionów funtów. Nic dziwnego, że stać go na naprawdę drogie zakupy. Jeden z takich zakupów dokonał przed świętami.

Mowa o luksusowym jachcie wartym 500 milionów rubli rosyjskich. Cała rodzina Beckham postanowiła spędzić na nim ferie zimowe. Jacht, który kupił David, nazywa się Seven. Rodzina od dawna planowała zakup jachtu, rodzina Beckham wielokrotnie spędzała czas na wynajmowanych statkach i chciała mieć swój własny.

foto: lemurov.net

Na swoim blogu David podzielił się zdjęciem zrobionym na statku. Na zdjęciu jest z żoną. Victoria, jak zawsze, ma na sobie elegancką krótką czarną sukienkę. Z kolei jej mąż wybrał mniej elegancki strój, pozuje w czarnych szortach tuż nad kolanem i białej koszulce.

Strój wygląda minimalistycznie, ale uwagę przykuwa drogi zegarek. W tle widać wysokie, luksusowe domy stojące tuż przy plaży. Na lewo od pary powiewa miniaturowa flaga brytyjska, więc zdjęcie wyszło bardzo patriotyczne.

foto: lemurov.net

Parze towarzyszyły ich dzieci, a także rodzice Victorii, którzy weszli na pokład, gdy jacht dotarł do Miami. David przyznał na swoim blogu, że podróż ta była próbą przed wyprawą dookoła świata. Marzy o tym, by kiedyś udać się wraz z żoną.

Główne zdjęcie: lemurov.net