Mama Willa Smitha skończyła niedawno 85 lat.

Will Smith kocha swoją matkę i ma z nią bardzo bliskie relacje, regularnie ją odwiedza i spędza z nią dużo czasu. Kobieta pracowała jako nauczycielka, rozstała się z ojcem swojego dziecka, gdy było ono nastolatkiem, ale oficjalnie rozwiodła się z mężem dopiero na początku lat dziewięćdziesiątych. Hollywoodzka gwiazda nigdy nie zapomina życzyć swojej mamie wszystkiego najlepszego.

18 stycznia Caroline Bright skończyła 85 lat. Jej syn zorganizował dla niej uroczystość w restauracji. Will zatańczył również z mamą przed kamerą i podzielił się filmikiem na swoim koncie na Instagramie.

Filmik pokazuje Caroline i Willa poruszających się rytmicznie do jednej ze słynnych piosenek Whitney Houston. Smith głośno śpiewa, a jego mama bije mu brawo. Ta dwójka wyraźnie cieszy się swoim tańcem.

https://www.instagram.com/reel/CY2Jz5noXyb/?utm_source=ig_embed&ig_rid=e4481e30-46be-4f06-bb27-960de2bc2141

Will wybrał bladoróżową koszulkę polo, białe buty sportowe i beżowe spodnie. Jego matka miała na sobie jasną kwiecistą spódnicę i białą bluzkę z koronką. Swój look uzupełniła biżuterią: bransoletką i kolczykami.

Dosłownie w ciągu jednego dnia filmik zyskał ponad 3 miliony wyświetleń i ponad 56 tysięcy komentarzy. Subskrybenci, fani i koledzy aktora złożyli życzenia jego matce. Wiele osób zauważyło, że Caroline wygląda bardzo młodo, zdecydowanie nie na swój prawdziwy wiek. Wszyscy zachwycali się bliską relacją między synem a matką i życzyli kobiecie dużo zdrowia.

Will uzupełnił publikację podpisem, w którym napisał, ile lat ma jego matka. Złożył życzenia i zaproponował Caroline „tańczyć do stu lat”. I to jest rzeczywiście dobre życzenie.

Główne zdjęcie: lemurov.net