Były idolami milionów, ale z biegiem lat się zmieniły.

Jesienią 1998 roku ukazał się serial telewizyjny „Czarodziejki”, który cieszył się dużą popularnością, zwłaszcza wśród kobiet. Pragniemy opowiedzieć jak aktorzy serialu wyglądają 22 lata później i jak ułożyło się ich życie.

foto: laykni.com

Shannen Doherty (Prue Halliwell)

Aktorka grała rolę starszej siostry Prue Halliwell przez pierwsze trzy sezony serialu. W finale trzeciego sezonu jej postać została zamordowana.

foto: laykni.com

Doherty cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna i od sześciu lat walczy z rakiem piersi. Teraz, po roku chemioterapii i radioterapii, aktorka wraca na plan filmowy. Doherty zamieściła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z kręcenia nowego projektu. Jej partnerem na planie filmowym jest Bruce Willis.

foto: laykni.com

Alyssa Milano (Phoebe Halliwell)

foto: laykni.com

Zanim pojawiła się w serialu „Czarodziejki”, Milano była najbardziej znana z roli Samanthy w serialu „Who's the Boss?”, a także z serialu „Melrose Place”, thrillera „Strach” oraz dramatu kryminalnego „Ofiary miłości: Historia prawdziwa”.

Po zakończeniu pracy nad serialem „Czarodziejki”, Milano nadal występowała w serialach telewizyjnych, zagrała m.in. w filmach „Na imię mi Earl”, „Kochanki” oraz „Wet Hot American Summer: 10 lat później”. Aktorkę można również zobaczyć w oryginalnym serialu Netflixa „Insatiable”.

foto: laykni.com

W 2009 r. aktorka wyszła za mąż za agenta CAA (Creative Artists Agency), Dave'a Bugliari, z którym ma dwójkę dzieci: Elizabella i Milo.

Holly Marie Combs (Piper Halliwell)

foto: laykni.com

Po serialu „Czarodziejki”, Combs wcieliła się w rolę matki głównej bohaterki w serialu „Słodkie kłamstewka”, gdzie grała przez pierwsze trzy sezony. Wraz ze swoją byłą partnerką z serialu „Czarodziejki” Shannen Doherty wystąpiła w ich własnym reality show zatytułowanym „Off the Map with Shannen & Holly”. Następnie aktorka zagrała w dramacie romantycznym „Love’s Complicated”.

foto: laykni.com

Jest matką trzech synów, których urodziła w związku z aktorem Davidem Donoho, z którym się rozwiodła. Aktorka zaręczyła się ze swoim chłopakiem Mike'em we wrześniu 2017 roku.

Rose McGowan (Paige Matthews)

foto: laykni.com

Aktorka grała przyrodnią siostrę Halliwell, Paige Matthews, w serialu „Czarodziejki”.

Zanim dołączyła do obsady serialu „Czarodziejki”, McGowan zagrała w wielu filmach, a jej najbardziej znane role to „Krzyk” (1996) i komedia „Cukiereczek” (1999).

Od czasu zakończenia serialu McGowan zagrała w wielu filmach, m.in: „Czarna Dalia”, „Grindhouse”, „Maczeta” oraz w serialu telewizyjnym „Bez skazy” z byłym partnerem z serialu „Czarodziejki” Julian McMahon.

foto: laykni.com

Aktorka obecnie rzadko gra w filmach.

Brian Krause (Leo Wyatt)

foto: laykni.com

Aktor wcielił się w rolę opiekuna Leo Wyatta i męża Piper.

Zanim dołączył do serialu, Krause zagrał w horrorze „Lunatycy” (1992) i „Powrot do błękitnej laguny” (1991).

foto: laykni.com

Od czasu ukończenia serialu wystąpił w takich serialach, jak: „Mad Men”, „The Closer” i „Castle”, a także jako lektor w grze wideo „L.A Noire”.

Julian McMahon (Cole Turner)

foto: laykni.com

Przed zagraniem roli w serialu „Czarodziejki” australijski aktor wystąpił w serialu „Zatoka serc” oraz „Inny świat”.

foto: laykni.com

Po zakończeniu piątego sezonu serialu McMahon zagrał dr Christiana Troya w „Bez skazy”, wcielił się w postać superzłoczyńcy Dr Dooma w „Fantastycznej Czwórce” oraz wystąpił w serialu telewizyjnym „Runaways”.

Dorian Gregory (Darryl Morris)

foto: laykni.com

Aktor wcielił się w postać inspektora Darryla Morrisa, który był przyjacielem i sojusznikiem sióstr Halliwell.

Przed dołączeniem do pierwszego sezonu serialu „Czarodziejki”, Gregory zagrał w serialu „Nocny patrol”, a także miał niewielkie role w takich serialach jak: „Zwariowana rodzinka”, „The Steve Harvey Show” i „Living Single”.

foto: laykni.com

Od czasu pojawienia się w serialu Gregory był ostatnim prowadzącym amerykańskiego muzycznego programu telewizyjnego „Soul Train”, w latach 2003-2006. Zagrał również w serialu telewizyjnym „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”

Główne zdjęcie: laykni.com