Znana mama opowiedziała, jak spędza czas ze swoją córką.

Brytyjskiej aktorce Catherine Zeta-Jones udaje się znaleźć czas na spędzanie czasu z dziećmi mimo napiętego grafiku.

Tym razem spędzała czas ze swoją córką Carys Douglas, która ma 19 lat. Na swoim profilu na Instagramie Zeta-Jones podzieliła się uroczym zdjęciem, na którym jest razem z Carys. Na zdjęciu widać, że dziewczyna patrzy z podziwem na mamę oraz poprawia jej włosy.

foto: laykni.com

„Jednym z moich najbardziej ulubionych zajęć jest spędzanie czasu z moją uroczą córką Carys. To sezon zakupów i dziewczyn” - podpisała zdjęcie aktorka.

Pod postem Zety-Jones szczęśliwa córka zostawiła również uroczą wiadomość, pisząc: „Tak bardzo cię kocham, mamo”.

foto: laykni.com

Według dziewczyny, jej mama jest dla niej wzorem do naśladowania i ikoną stylu. Aktorka z kolei inspiruje się również stylem córki: „Ma swój własny, indywidualny styl. Wygląda nowocześnie, ale wybiera ubrania, które pasują do jej wieku. Ani razu nie musiałam mówić mojej córce, że jej outfit wygląda nieodpowiednio”.

foto: laykni.com

Fani skomentowali, że nie ma nic ważniejszego, niż więź między matką a córką i że uchwyciła piękny moment: „Miłość między matką a córką jest wyjątkowa. Carys jest taka elegancka i czarująca!”, „Piękne odzwierciedlenie miłości matki, obie jesteście takie cudowne”.

foto: laykni.com

Przypomnijmy, że Catherine Zeta-Jones od 22 lat jest żoną amerykańskiego aktora i producenta Michaela Douglasa. Parę dzieli 25-letnia różnica wieku, co nie przeszkodziło im w zbudowaniu silnej rodziny. Para wychowuje dwójkę dzieci: syna Dylana Michaela i córkę Carys.

Główne zdjęcie: laykni.com