Pierwszy taniec w trakcie ceremonii ślubnej to dla każdej pary moment, do którego przygotowywali się przez wiele miesięcy. Kochankowie pragną wykazać się swymi umiejętnościami i uwiecznić tę chwilę w pamięci wszystkich gości. Podobnie było w przypadku Anety i Jacka. Ich wykonanie pierwszego tańca do piosenki Eda Sheerana „Perfcet” podbija Internet.

Widzowie mogą obserwować nie tylko wyuczone pozy – cały występ oddaje dużą emocjonalnością, co w takim dniu jest chyba najcenniejsze!

W komentarzach pod nagraniem natychmiast pojawiło się sporo chwalebnych opinii – trudno się temu dziwić, gdyż para udowodniła, że przepiękny taniec weselny jest wart całkowitego poświęcenia. Kochankowie naprawdę dali z siebie wszystko, aby pokazać klasę! Świadczą o tym także komentarze pod filmikiem:

Jakież to piękne, aż mi się łzy polały.

Rewelacyjne wykonanie. Życzę im jak najwięcej miłości i szczęścia!

Jezu, ależ piękne wykonanie, widać, że idealnie pasujecie do siebie. Spojrzenia, dotyki, namiętność – to niepowtarzalna rzecz!

Mam obsesję na punkcie przeglądania filmów z pierwszym tańcem, jednak NIGDY do tej pory nie byłam aż tak wzruszona – normalnie się popłakałam. Przepiękne wykonanie, świetna muzyka, bajeczna sukienka i rewelacyjna para, zobaczyłam tę namiętność w ich spojrzeniach.

Zobacz nagranie tańca Anety i Jacka:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com