Na planecie nie ma dwóch identycznych osób, ale zdarza się, że cała grupa ludzi ma podobne cechy i zachowuje się w podobny sposób z powodu przynależności do tego samego znaku zodiaku. Jakie są najmniej powszechne znaki na świecie i dlaczego są niezwykłe?

Baran (21.03 – 19.04)

Według statystyk, w odniesieniu do pozostałych znaków zodiaku, najmniej osób rodzi się między 21 marca a 19 kwietnia. Dzięki temu nazywamy znak Barana jednym z najrzadszych znaków zodiaku na planecie.

Jasna, charyzmatyczna, władcza osobowość Barana objawia się przywództwem we wszystkich sferach życia. Kobiety Barany są idealistyczne, ambitne i prostolinijne, dlatego często tracą poparcie dobrych ludzi w swoim otoczeniu: nie wszyscy wytrzymują krytykę przedstawioną w surowej i nietaktownej formie. Nie potrzebują poparcia partnera lub lidera, są uparte, niezależne i nigdy nie okazują słabości. Mężczyzna Baran zna swoją wartość i ocenia innych miarą ich sukcesów, łatwo przypisują etykiety przegranych rywalom wszystkim mężczyznom w promieniu trzech metrów.

Baran jest aktywny i dynamiczny, zawsze jest zajęty czymś ważnym i trudnym. Ponadto łatwo łączy zadania i skutecznie zarządza swoim czasem. Ich determinacja i umiejętność osiągania sukcesów w pracy lub hobby, godna jest pozazdroszczenia.

foto: google

Wodnik (21.01 – 18.02)

W ciągu ostatnich dziesięciu dni stycznia Słońce jest w znaku Wodnika i pozostaje tutaj tylko przez miesiąc, zanim przejdzie dalej. Styczeń jest miesiącem, w którym rodzi się niewiele dzieci, a luty jest najkrótszym miesiącem w roku, więc nic dziwnego, że nie ma tak wielu przedstawicieli znaku Wodnika.

Wodnicy są spokojni od urodzenia i mądrzeją z wiekiem. Nie zawiodą kiedy jest postawione przed nimi wyzwanie. Są oryginalne i desperacko to demonstrują. Wodnicy są ciekawi i erudycyjni, łatwo dołączają do sporu i próbują udowodnić swój punkt widzenia, zdobywając przeciwnika, znają wiele faktów. Wodnik, jak widać z zewnątrz, jest przyjazny w stosunkach ze wszystkimi, ale w rzeczywistości będzie miał zaledwie dwie osoby, którym całkowicie zaufa.

Kobiety spod znaku Wodnika są piękne, atrakcyjne, tajemnicze i inteligentne. Największą ich zaletą jest niedostępność i samowystarczalność. Ludzie spod tego znaku są charyzmatyczni i dumni, a czasem celowo zimni.

foto: google

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec jest najmniej spotykanym wśród wszystkich znaków zodiaku. Uważa się, że konstelacja Strzelca jest najpiękniejszą częścią Drogi Mlecznej. Ludzie urodzeni pod ognistym znakiem są pełni energii i optymizmu. Ich siła polega na zaufaniu, braku lęku przed ryzykiem, zdolności do przekonania innych o własnej słuszności, do stanowczego i odważnego poznawania nowych wrażeń i przygód.

Strzelec jest wiecznym poszukiwaczem - siebie, swojej pasji, szczęścia i sensu. Strzelec ma silny charakter i słynie z uporu i sarkazmu. Strzeż się ich żartów – Strzelcy są bezlitosne.

Jowisz, który jest patronem Strzelca, daje im filozoficzne spojrzenie na życie, zdolności twórcze i umiejętności komunikacyjne. Z łatwością porozumiewają się z kimkolwiek i są w stanie przekonać go o swoim punkcie widzenia, pozostawiając rozmówce w pełnym przekonaniu, że on sam podjął tą decyzję.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com