Upór jest cechą niejednoznaczną, która w różnych sytuacjach może być uważana za pozytywną stronę osoby, a także za poważną wadę.

Skorpion

Przedstawicielom tego znaku nie jest łatwo wspinać się w górę. Potrzebują specjalnego podejścia i protekcjonalności w stosunku do swoich wad. Skorpiony są porywcze i podejrzliwe, łatwo je zranić, ale ich zaufanie trudno odzyskać. Ponadto dość często żywią się negatywnymi emocjami bardziej niż pozytywnymi, więc zwykle w ich życiu jest wiele negatywnych momentów.

Baran

Infantylizm jest najbardziej oczywistą, ale nie najgorszą wadą przedstawicieli tego znaku. Ich głównym minusem jest upór. Możesz im tłumaczyć tyle, ile chcesz dlaczego są w błędzie, ale ciągle będą uparcie dążyć do udowodnienia swojej racji, aż nie przekonają Ciebie.

Lew

Potrzeba uwagi i władzy czasami sprawia, że ​​komunikacja z przedstawicielami tego znaku jest prawdziwą udręką. Zawsze chcą być podziwiane i aprobowane, a w przeciwnym razie nie zawsze zachowują się odpowiednio, ponieważ starają się zwrócić uwagę i ostatecznie zdobyć aprobatę innych. Kłótnia z nimi i dowodzenie, że czasami niektóre rzeczy warto przemilczeć jest bezskuteczne. Ich upór nie pozwala im zmienić swojego zdania.

Byk

Najbardziej znaną cechą tego znaku jest upór. Istnieją dla nich tylko dwie strony: ich własna i błędna. Przedstawiciele tego znaku mylnie zakładają, że ich subiektywna prawda jest jedyną możliwą i szybko tracą szacunek dla ludzi, którzy nie podziwiają ich zdania.

Główne zdjęcie: vm.ru