LEW

Lwy są o temperamencie cholerycznym. Jego reakcja uczuciowa jest szybka. Jeśli go wkurzyłeś, możesz tego później żałować. Lew momentalnie wpada w zdenerwowanie. Najpierw może krzyczeć, a następnie może zacząć rzucać przedmiotami, czasem nawet atakować. W takich sytuacjach lepiej go unikać. Najpierw musi się uspokoić. Lwy z reguły nie chcą wywoływać skandalu bez ważnego powodu, unikają negatywnych emocji, z wyjątkiem, kiedy udowadniają swoją niewinność. Czasami uważają, że angażowanie się w jakikolwiek konflikt jest poniżej ich godności. Kobiety-Lwy, gdy ulegają negatywnym emocjom używają nieprzyzwoitych słów, wiedzą jak mogą upokorzyć przeciwnika, mówiąc o jego złych cechach oraz przypominając o wszystkich jego grzechach. Czasami mogą nadużywać swojej pozycji i władzy. Mężczyźni-Lwy w gniewie postępują bardziej szlachetnie niż kobiety, jednak także mówią podwyższonym tonem i usiłują uzyskać przewagę nad przeciwnikiem. Później mogą nawet za to przeprosić.

RAK

Przyczyną impulsywnego zachowania Raków jest ich zwiększona emocjonalność. Czasami im jest bardzo trudno poradzić sobie z emocjami, wywołującymi zmiany nastroju. Jeśli Raki mają zły humor, możemy to łatwo wyczuć „nosem”: są drażliwi, mają także niezadowoloną twarz. W takich momentach potrzebują wsparcia, przyjacielskiej rozmowy, dobrego żartu. Jednak Raki mają zbyt dobrą pamięć na urazy. W komunikacji z Rakami inni ludzie przeważnie mają poczucie nieszczerości z ich strony, ponieważ Raki zachowują się jak dzieci, jeśli nie dostaną tego, czego chcą. Kobiety-Raki w każdej chwili gotowi do poczęstowania mocnym słowem. Natomiast mężczyźni-Raki często są chuliganami w młodości. Z wiekiem stają się mądrzejsi, ale wciąż potrafią być denerwujące i nie przestrzegać zasad szlachetnej komunikacji. Oczywiście wszystko zależy od sytuacji. Niestety, Raki często wpadają w stan zdenerwowania i gniew, a to z kolei pociąga za sobą nieprzyjemne konsekwencje.

SKORPION

Zachowanie Skorpionów jest gwałtowne oraz impulsywne. To tylko kwestia czasu nim Skorpion wybuchnie gniewem. W życiu Skorpiona jest wiele sytuacji, w których zachowuje się skandalicznie. Czasami osoba spod tego znaku zodiaku nie rozumie, że czasami swoim zachowaniem powoduje sytuację konfliktową. Skorpion może być również zaskoczony reakcją przeciwnika. A niektórzy przedstawiciele tego znaku zodiaku celowo prowokują kłótnie, bowiem jest to dla nich rodzaj wampiryzmu energetycznego. Skorpion nie musi podnosić głosu, jak Lew, ani trzaskać drzwiami, jak Rak. Wystarczy jedno zdanie, aby wyprowadzić rozmówcę z równowagi. Z wiekiem przedstawiciele tego znaku zodiaku stają się narzekające i szemrzące. Kobieta-Skorpion często uczestniczy w intrygach i konfliktach, skupiając się na romansach, a towarzyszy temu zazdrość i konkurencja. Mężczyzna-Skorpion często ma kłopoty z prawem (szczególnie w okresie młodości), jest zaangażowany w skandali, które są związane z kobietami oraz pieniędzmi. Jeśli w pobliżu nie ma nikogo, na komu Skorpion może wyładować swój gniew, wtedy znajdzie sposób na samodestrukcję.

BYK

Pierwsze miejsce w rankingu najbardziej skandalicznych znaków zodiaku zwykle zajmuje Skorpion. Jednak gdy mówimy o sytuacjach skandalicznych ze wszystkimi towarzyszącymi jej okolicznościami, to tutaj Byk nie ma sobie równych. Wulgaryzmy, agresja, chamstwo, nieprzyzwoite zachowanie, tupanie nogami, pobite talerze – to tylko niewielka część tego, co Byk może zrobić będąc pod wpływem aktywnej złości. Dla Byka jak powiew świeżego powietrza potrzebne są intryga, ekstremalne zachowanie, skok adrenaliny. Byka bardzo irytuje sytuacja, gdy coś idzie nie tak, jak powinno. Zdecydowanie musi wyładować na kimś swój gniew: na małżonkowi, koledze, sprzedawcy lub także na taksówkarzu. Ludzie wolą unikać Byka, który zachowuje się skandalicznie. Byk nie umię wykazać się zimną głową. Dlatego ten znak zodiaku ma sukcesy w sporcie, bowiem to pomaga mu pozbyć się negatywnego napięcia emocjonalnego. Kobiety-Byki uwielbiają towarzyskie gierki i intrygi, jeśli ich życie jest nudne i monotonne. Wtedy lubią oglądać wiadomości kryminalne lub programy telewizyjne z udziałem bohaterów głośnych skandali. Mężczyzna-Byk jest porywczy, impulsywny, a ze względu na swój arogancki charakter i pewność siebie często staje się uczestnikiem skandali i pojedynków.

Główne zdjęcie: google.com