Kissach Tangga jest w małżeństwie od trzech lat. W rocznicę dziewczyna postanowiła dać mężowi prezent - 2 bilety na mecz piłki nożnej. Reprezentacje Malezji i Indonezji grały na stadionie Bukit Jalil. Mecz zapowiadał się interesująco. Dziewczyna wysłała mężowi wiadomość, w której poprosiła go o wcześniejsze wyjście z pracy, ale mąż odpowiedział, że jest bardzo zajęty.

Kissach stwierdziła, że ​​praca jest ważniejsza, niż mecz - jej mąż jest żywicielem rodziny - dziewczyna podjęła bardzo rozsądną decyzję wysłała braci na mecz.

foto: google

Malezyjka siedziała w domu z dzieckiem. Bawiła się z nim i zajmowała się swoimi sprawami. Dostała powiadomienie na telefon - jeden z przyjaciół wysłał jej wiadomość na Instagramie. Kiedy dziewczyna ją otworzyła, jej oczy rozszerzyły się ze zdziwienia, a serce zaczęło bić szybciej.

foto: google

Był to zrzut ekranu konta na Instagramie ze zdjęciem małżonka Kissah i innej dziewczyny. Para z wielką przyjemnością oglądała mecz na stadionie.

Dziewczyna postanowiła znaleźć profil nieznajomej i zobaczyć, co jest tam jeszcze interesującego. Okazało się, że to „była” dziewczyna jej męża. Co więcej, na profilu „rywalki” Kissach znalazła wiele zdjęć z jej mężem. W dni kiedy kłamał, że zostanie w pracy - kochankowie świetnie się bawili, a nawet wynajęli pokój dwuosobowy w jednym z hoteli.

foto: google

Kissach postanowiła nie zostawiać męża i miała do tego powód. Nie miała już dużo czasu, ponieważ była chory - trzeci stopień raka. Dziewczyna powoli „wypalała się”.

Z tego powodu Kissach poprosiła męża, aby zajął się dzieckiem, a jego kochanka została macochą. Dziewczyna przyznała, że ​​nie potrzebowała żadnych oznak współczucia. Zdała sobie sprawę, że ważne jest, aby cenić krewnych i wszystkie te chwile które spędzamy z nimi.

Kissach wierzy w lepszy świat w którym ludzie przestaną się okłamywać. Kłamstwo może bardzo zranić.

Główne zdjęcie: google.com