W amerykańskim stanie Illinois mieszka niezwykła rodzina. Chodzi o to, że matka Tere Lin Svetlechich Russell nie ścinała włosów od ponad 25 lat. Jako nastolatka postanowiła, że ​​nie skróci loków i nadal dotrzymuje słowa. Jednak nie to jest najbardziej zaskakujące. Jej trzy córki również postanowiły naśladować przykład mamy i przestały ścinać swoje włosy.

foto: lemurov.net

Całkowita długość włosów Tere Lin i jej trzech córek to około 3,5 metra! Sama 43-letnia kobieta ma loki prawie sięgające podłogi. Aby umyć taką ilość włosów, kobieta musi uklęknąć, w przeciwnym razie po prostu przewróci się pod ciężarem mokrych loków.

foto: lemurov.net

Dbanie o takie loki nie jest łatwe. Przy jednym ich myciu zużywa się jedną czwartą butelki odżywki, a ich rozczesywanie zajmuje dużo czasu.

foto: lemurov.net

Poza tym długie włosy sprawiają dużo kłopotów. Dzieci nieustannie depczą po włosach matki. Przy zamykaniu drzwi samochodu, loki często bywają w nich zaciśnięte. Również zasysa je odkurzacz.

foto: lemurov.net

Mąż bohaterki, Chip, ma obsesję na punkcie włosów żony. Zakochał się w Terze Lin tylko dzięki jej wspaniałym włosom.

foto: lemurov.net

W sumie małżonkowie wychowują pięcioro dzieci. Roczna dziewczynka Shapin nie wstąpiła jeszcze do klubu Roszpunek, a ich jedyny syn nie otrzyma członkostwa w tym klubie. Chociaż kto wie, może i on zechce mieć długie włosy.

foto: lemurov.net

W miejscowości Morris, gdzie mieszka niezwykła rodzina, Tere Lin od wielu lat jest zwycięzcą konkursu „Najdłuższy kucyk”, a jej córki nadążają za matką, również odbierając nagrody.

Tere Lin nie zmusza córek do zapuszczania włosów – jest to świadomy wybór każdej z nich. A jeśli któraś z nich zechce obciąć swoje długie loki, mama nie będzie miała nic przeciwko.

Główne zdjęcie: lemurov.net