Którym przedstawicielom płci silniejszej gwiazdy dają siłę, aby poradzić sobie z wezwaniem natury.

Lwy to prawdziwi monogamiści. Często ich życie miłosne zasługuje na ekranizację.

Przedstawiciele tego znaku od początku dążą do małżeństwa i przez długi czas szukają swojego jedynego lub jedynej.

Na ich drodze życiowej jest wiele ludzi, którzy wydają się być drugą połową, ale roztropny Lew wyczuwa, że prawdziwa miłość jest wciąż przed nim.

Status jest niezwykle ważny dla Lwa, więc ich partner musi mu odpowiadać. Osoba urodzona pod tym znakiem cieszy się, gdy szczerze podziwiamy jego pasję.

Skorpion jest również monogamistą. Jeśli przedstawiciel tego znaku odważy się na ślub z Tobą, nie powinieneś mieć wątpliwości co do jego intencji.

Rzadko ma na swoim koncie wiele historii, ale na postawie każdej z nich możesz napisać książkę. Skorpion to bardzo pewny znak.

Nienawidzi zdrady, a co przez to rozumie zdradę i separację. Oznacza to, że jeśli opuści swoją drugą połowę i ją zdradzi – dla Skorpiona jest to niedopuszczalne.

Osoby wybrane przez niego powinny być przygotowane na zazdrość ze strony partnera. Skorpion nieustannie podejrzewa i kontroluje kochanego lub ukochaną.

Niespodziewane kłótnie i skandale to codzienność przedstawicieli tego znaku. Co więcej, ich małżeństwa są z reguły szczęśliwe.

Wagi przez całe życie szukają miłości doskonałej. Często nie zawierają związków zbyt wcześnie.

Osoby urodzone w tej konstelacji zodiaku odnoszą sukcesy w miłości.

Nie spieszy im się do poważnego związku. Kiedy ich ideał jest wreszcie blisko, Waga po prostu cieszy się swoim towarzystwem. Wszyscy inni przedstawiciele płci przeciwnej stają się dla niej nieinteresujący.

U Koziorożca sfera emocjonalno-zmysłowa nie jest zbyt rozwinięta. Ludzie Ci kierują się umysłem. Są pragmatyczni i wyrachowani.

Koziorożce kreują obraz partnera, a później go szukają. Po znalezieniu odpowiedniej osoby przejmują ją i pod żadnym pozorem nie pozwalają jej odejść.

Aż strach pomyśleć, że Koziorożec będzie musiał szukać drugiej połowy od nowa, bo bardzo trudno jest znaleźć kogoś, kto spełnia wszystkie warunki.

Koziorożce żyją według zasad. Jeden z aksjomatów najmocniej zakorzenionych w ich głowach mówi im, aby byli wierni i nigdy nie opuszczali partnera, tak jak to było 100-200 lat temu.

Nawiasem mówiąc, Koziorożce są również okropnymi konserwatystami. Ich relacja jest podobna do tradycyjnej: w rodzinie rośnie miłość, pojawia się wzajemny szacunek, wyraźny podział obowiązków.

Byk jest niesamowicie uparty. Wykazuje wytrwałość w związkach.

Kiedy Byk zakochuje się, opracowuje długoterminowy plan działania, aby podbić obiekt uwielbienia. Ten znak cechuje się również inteligencją, więc plan może się zmienić w zależności od okoliczności.

W przeważającej większości przypadków Byk stawia na swoim. Po ślubie uczucia nie znikają, ale przenoszą się na wyższy poziom.

Przedstawiciele tego znaku bardzo cenią dom i rodzinę, dlatego rozstanie się z ukochaną osobą dla nich jest równoznaczne z utratą części siebie. Poza tym Byk nie lubi zmian.

Główne zdjęcie: google.com