Lulu Jemima, lat 32, zawsze marzyła o zostaniu naukowcem. Aby to zrobić, opuściła swój kraj i zaczęła studia na Uniwersytecie Oksfordzkim. Ale rodzice dziewczyny wcale nie byli zadowoleni z tego faktu.

foto: lemurov.net

Kiedy skończyła 16 lat, jej ojciec zaczął nieustannie przypominać, że powinna wyjść za mąż, mieć dzieci i zająć się domem.

Ale to wcale nie interesowało Lulu. Nie zrezygnowała ze swojego celu, jakim było zdobycie prestiżowego wykształcenia, więc wymyśliła nieoczekiwany żart.

foto: lemurov.net

Dziewczyna powiedziała rodzicom, że znalazła chłopaka, ale nie chciała go przedstawiać swoim rodzicom. Ci, chociaż czuli urazę, byli gotowi pogodzić się z tym stanem rzeczy, aby tylko ich córka wyszła za mąż.

I tak Lulu zapowiedziała swój ślub. Zaprosiła wszystkich krewnych, wyznaczyła datę i miejsce. W dniu X włożyła suknię ślubną, uczesała się i poszła do ołtarza.

foto: lemurov.net

Jakie było zdziwienie gości, gdy nie zobaczyli pana młodego przy ołtarzu, którego w rzeczywistości nie istniało. Na oczach trzydziestu gości dziewczyna złożyła sobie przysięgę, a następnie długo rozmawiała z bliskimi, próbując im wyjaśnić, że ma zupełnie inne cele w życiu.

Mama dziewczyny była bardzo zdenerwowana i zawstydzona. A ojciec w ogóle nie znalazł słów, by wyjaśnić swój stan, podczas gdy Lulu zapłaciła już za rok studiów i wyjechała do Wielkiej Brytanii.

Główne zdjęcie: lemurov.net