Życie tej dziewczynki nie zaczęło się zbyt dobrze, matka zostawiła ją w tekturowym pudełku na stacji kolejowej w chińskiej prowincji Huan. Niemowlę zostało znalezione przez zwykłych przechodniów i zabrane na policję, a stamtąd wysłane do sierocińca.

foto: laykni.com

Jednak los uśmiechał się do małej Grace – rok później została adoptowana przez amerykańską parę, Kim i Chucka Walkerów. Już wtedy rodzice zauważyli, że dziecko bardzo dokładnie odtwarza usłyszane dźwięki. Mama wspomina: „Stało się to, kiedy po raz pierwszy przyjechaliśmy z Chin. Zadzwonił budzik z dźwiękiem śpiewu koguta. Moja córka bardzo nas zaskoczyła, kiedy dokładnie powtórzyła dźwięk tego sygnału”.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Grace uwielbiała śpiewać i występować dla swojej rodziny.

Rodzice zdecydowali, że Grace będzie uczyć się wokalu profesjonalnie, więc talent muzyczny dziewczynki zaczął się stopniowo rozwijać i tak rozpoczęła się jej kariera.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Teraz Grace Walker współpracuje z międzynarodową organizacją, która pomaga dzieciom bez rodziców. Poprzez swoje piosenki Grace przekazuje informacje o tym, jak ważne jest dla dzieci życie w rodzinie.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: laykni.com