Kayla Tracy jest zawodowym fotografem, jest dumna, że ​​los pozwolił jej zatrzymywać czas. To są głośne słowa, za którymi kryją się nie mniej ważne sprawy, a ostatnio przytrafiło się to jej rodzinie.

Jen Roper, prababcia Kayli, w wieku 92 lat otrzymała dość naturalną, a jednak smutną diagnozę – lekarze prognozowali, że pozostało jej tylko kilka tygodni życia. W tym samym czasie inna wiadomość dotarła do rodziny i wszystko potoczyło się zupełnie inaczej.

foto: kakao.im

foto: kakao.im

foto: kakao.im

Prababcia prawie już nie wstawała z łóżka i potraktowała słowa lekarzy za coś oczywistego. Jen stwierdziła, że i tak już za długo depcze ziemię ... Nagle jej prawnuczka, siostra Kayli, ogłosiła rodzinie swoją długo oczekiwaną ciążę.

Wtedy Jen za wszelką cenę zachciała pożyć trochę dłużej, żeby zobaczyć swoją praprawnuczkę. Nic więcej nie było jej potrzebne ... Nikt nie mógł rozumieć, jak wytrzymała 36 tygodni, ale powyższe zdjęcia są wyraźnym dowodem, że babcia spełniła swoje marzenie.

foto: kakao.im

Następnego ranka rodzina była zaskoczona, widząc, jak babcia Jen robi śniadanie i wcale nie wyglądała na wymizerowaną i zgarbioną staruszkę, jak przed tym.

Babcia zapytała swoją prawnuczkę, jaka jest dzisiaj dzień i pracowicie zaczęła się przygotowywać – zbliżała się 75. rocznica jej ślubu. I chociaż dawała więcej rozkazów, niż sama coś robiła, ale w wieku 92 lat odzyskała pragnienie życia, chciała być piękna i zrobić fajne zdjęcia z okazji tej ważnej daty.

Doczekawszy narodzin swojej jedenastej prawnuczki i pierwszej prawnuczki, Jen nie boi się już niczego i chce, aby każdy dzień był wyjątkowy.

foto: kakao.im

Kayla Tracy cieszy się, że miała okazję zobaczyć na własne oczy i uchwycić kolejny przejaw wszechogarniającego cudu – miłości. Jej prababcia i pradziadek, nawet pod koniec swojego życia, nadal się kochają i cieszą się z wielkiej, rosnącej rodziny. To cud i błogosławieństwo, które można pojąć tylko sercem.

foto: kakao.im

Główne zdjęcie: kakao.im