Zdarza się, że widzisz przed sobą pogodną i wesołą osobę i zdajesz sobie sprawę, że udaje. A czasami słyszysz pełne podziwu przemówienia, a wewnętrzny głos podpowiada: „to kłamstwo”. Kim są ci zodiakalni hipokryci i dlaczego potrzebują fałszywych emocji - czy naprawdę nic nie czują i muszą ciągle udawać?

Bliźnięta

No cóż, tutaj wszystko jest jasne - sam horoskop nakazał Bliźniętom być cały czas innymi. Dzisiaj Bliźnięta to wesoły człowiek i artysta, a jutro - ucieleśniony smutek. Ale w rzeczywistości podopieczny Merkurego nawet nie pamięta, jaki jest prawdziwy. Może Bliźnięta w ogóle nic nie czują, albo w środku żyją takie demony, że boi się wypuścić je na powierzchnię. Więc chowa się za pięknym wizerunkiem, udając, że jest ciekawą i cudowną osobą.

Panna

Tak poprawni, tak doskonali i idealni. I jak się śmieją Panny, nawet jeśli żart, który opowiedziałeś, jest już mega stary. Zastanawiam się, dlaczego odgrywają rolę wesołej osoby? Prawdopodobnie Panny czegoś od ciebie potrzebują. Ale nie ufaj tym wielkich uśmiechom, a zabawny, zaraźliwy śmiech to zwykłe pozory. Byłoby lepiej, gdyby Panny bezpośrednio powiedzieli, że w ogóle ich to nie obchodzi - to jest bliżej prawdy.

Ryby

Ryby klaszczą w dłonie i w każdy możliwy sposób udają, że są zachwyceni twoim talentem - cóż, po co im ta hipokryzja? A dlatego, żebyś nie umieścił Ryb na czarnej liście. W końcu podopieczni Neptuna są bardzo skromni, starają się cię zadowolić i chcą być „jak wszyscy inni”, więc układają na twarzach szczęśliwe maski towarzyskich ludzi. A za tym pięknym obrazem stoi Pierrot - zamyślony i smutny. A jeśli zagłębisz bardziej, możesz znaleźć kolejną maskę, a potem kolejną - Ryby specjalnie zabarykadowały się, aby nikt nie zgadł, kim naprawdę są.

Wszyscy musimy odgrywać role. Ktoś udaje, a ktoś zostaje genialnym aktorem. W końcu podobać się wszystkim jest tak wspaniałe. Ale gwiazdom żal jest tej trójcy - gdyby Bliźnięta, Panna i Ryby okazywali szczere emocje, byliby znacznie szczęśliwsze.

Główne zdjęcie: uznayvse.ru