Znany projektant Karl Lagerfeld zmarł w 2019 roku. Trudno uwierzyć, że minęły już dwa lata. Za życia zasłynął z ekscentrycznego zachowania i niecodziennych decyzji.

A w finale długiej i bogatej biografii Lagerfelda nic się nie zmieniło. Projektant mody nie ma bliskich krewnych, więc podjął niezwykłą decyzję: zostawić w spadku swoją ogromną fortunę swojej kotce.

foto: lemurov.net

Tak więc kotka Shuppet otrzymała około 200 milionów dolarów. Françoise Casote, była gosposia Lagerfelda, została opiekunką. Teraz kotka otrzymuje taką samą opiekę, jak za życia projektanta mody. Tak więc raz na dziesięć dni weterynarz ją bada, a dwie guwernantki Shuppet sledzą za jej odżywianiem i higieną.

foto: lemurov.net

Kariera medyjna Schuppet również jest kontunuowana. Wcześniej, gdy żył właściciel, brała udział w sesjach zdjęciowych, za które kotka otrzymywała opłatę. Ciekawe, czy przynajmniej raz domyśliła się, jak jest bogata i odnosząca sukcesy?

foto: lemurov.net

Teraz możesz śledzić życie Shuppet na Instagramie. Jej konto jest prowadzone przez specjalną agencję, która specjalizuje się w promowaniu stron zwierząt. Możesz również dostać gadżety od Shuppet: kotka ozdabia koszulki, kubki i etui na telefony. Sam legendarny właściciel pracował nad stworzeniem towarów z wizerunkiem kotki.

Główne zdjęcie: lemurov.net