Jak wiesz, pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Ale nie każdy od razu pokazuje prawdziwą „naturę”. Są tacy, którzy potrafią długo chować urazy, budować plany zemsty. I w odpowiednim momencie zemścić się, nawet na śmieszną, dawno zapomnianą przez innych drobnostkę. Wśród nich astrolog Iwan Antonow wymienił najbardziej podstępne znaki, na które należy uważać.

W kręgu Zodiaku prawie nie ma rywali równych Wodnikowi w podstępności. Prawa moralne tego znaku schodzą na dalszy plan, gdy jego duma zostaje urażona. I zdarza się to częściej ze względu na cechę Wodnika, który potrafi z łatwością nawiązywać kontakty z ludźmi, z których niewielu ryzykuje skrzywdzić Wodnika. Osoby spod tego znaku zauważą taki pochopny czyn i na pewno zemszczą się na sprawcy. Jednak ich podstępność nie obejmuje innych dziedzin życia.

Tego samego nie można powiedzieć o Skorpionach. Przedstawiciele spod tego znaku nie na próżno otrzymali do swojej dyspozycji „żądło”. Budowanie jakichkolwiek relacji z nimi to zadanie, które niewielu może wykonać. Skorpion, niczym wilk w owczej skórze, zawsze czeka na odpowiedni moment, by pokazać swoją wyższość nad słabszymi. A mocy wodnemu zodiakowi można pozazdrościć. Oprócz Skorpionów tylko zagorzali i silni ludzie mogą czuć się bezpiecznie. Dla innych jest to ciągłe ryzyko. Mściwość i podstępność to strategiczne narzędzia tego znaku.

Cóż, wieńcem podstępności, według astrologa, jest narcystyczny Lew. Przedstawiciele spod tego znaku mają szczęście i odnoszą sukcesy we wszystkim. Ale gdy tylko ktoś zdecyduje się wkroczyć na ich miejsce pod słońcem, Lwy zaczynają pokazywać swoje pazury. Jako urodzeni „myśliwi” robią to potajemnie. Urocze na pierwszy rzut oka, Lwy potrafią zaaranżować przeciwnikowi nagłą zasadzkę. To wszystko wina dumy i pragnienia, by osoby spod tego znaku były ponad innymi.

Nie oznacza to jednak, że każdy przedstawiciel wymienionych znaków zodiaków jest z natury podstępny. To są tylko obserwacje astrologów i zawsze istnieje wyjątek od każdej reguły.

Główne zdjęcie: google.com