Jeden z najlepszych piłkarzy swoich czasów, Argentyńczyk Lionel Messi, jest wzorowym ojcem. Jako dziecko poznał swoją przyszłą żonę Antonellę Roccuzzo. Oboje mieszkali w Rosario, jednym z największych miast w Argentynie, miejscu narodzin światowych gwiazd piłki nożnej, comandante Che Guevary.

Dziewczyna jest młodsza od Lionela o rok, po raz pierwszy zobaczyli się, gdy miał pięć lat. Oświadczenie chłopca, że ​​poślubi Antonellę, gdy tylko dorośnie, rozbawiło dorosłych. Rodzina Roccuzzo była uważana za zamożną, posiadała całą sieć sklepów. Z drugiej strony rodzice Messiego byli zwykłymi ludźmi o skromnych dochodach. Kto wiedział, że los wywróci wszystko do góry nogami, a słowa przyszłej gwiazdy sportu okażą się prorocze.

foto: lemurov.net

Lionel szybko znalazł się w klubie „FC Barcelona”, gdzie został doceniony jako obiecujący sportowiec. Minęło dużo czasu, młody człowiek pewnie dotarł do głównej ligi piłkarskiej, a obok niego pojawiły się piękne modelki, domagając się jego serca i fortuny. Jego rodzice nie pochwalali takie zachowanie. Przyprowadził nawet jedną z nich by zapoznać z rodzicami.

Natomiast jego pierwsza miłość nie czekała, aż Lionel przypomni o niej. Antonella miała właśnie przygotowywać się do ślubu, pochłonięta obowiązkami przedślubnymi, kiedy z fanfarami przybył do Rosario Messi. Nie będąc skrępowanym, że dziewczyna planuje szczęśliwe życie rodzinne z innym mężczyzną, piłkarz zdecydował, że nadszedł czas, aby spełnić obietnicę złożoną w dzieciństwie. Co więcej, obecnie zdecydowanie ma coś więcej do zaoferowania.

foto: lemurov.net

Ogólnie wszystko potoczyło się szczęśliwie, Antonella przekonała się o powadze intencji i uczuć przyjaciela z dzieciństwa i odwołała ślub. Trzeba przyznać, że odrzucony pan młody zareagował na sytuację filozoficznie, pogodził się z tym, że nie ma sensu konkurować z pierwszą miłością, zresztą światową gwiazdą.

foto: lemurov.net

Wzruszające w tej historii jest to, że stanowczy i zdecydowany sportowiec krępował się jak chłopiec, gdy doszło do oświadczyn. Zanim oświadczył się Antonelle, pan młody nabył dla niej jacht i dom, a nawet u pary urodził się spadkobierca. Ich pierworodny, Thiago, szedł do ołtarza z rodzicami.

foto: lemurov.net

Należy powiedzieć, że ich ślub w rodzinnym mieście był znaczącym wydarzeniem. Wśród gości uroczystości było wielu kolegów z jego branży oraz inne znane osoby.

Dla fanów i tych, którzy nie byli na liście gości zainstalowano ogromny ekran, na którym transmitowana była ceremonia. W ramach prezentów ślubnych goście przekazywali darowizny na rzecz fundacji charytatywnej zorganizowanej przez Lionela Messiego, aby pomóc ciężko chorym dzieciom.

Główne zdjęcie: lemurov.net