Grubosz kobieta to roślina, która przyciąga do domu magię pieniędzy. Zgodnie z feng shui, wystarczy ulokować drzewko pieniędzy w domu, a twoja sytuacja finansowa zmieni się na lepsze… Mamy wszelkie powody, by sądzić, że warto wziąć pod uwagę tę informację!

Jesteśmy przekonani, że jeśli myślisz pozytywnie, przytrafiają Ci się dobre rzeczy. Bardzo pomocne jest wzmacnianie myśli działaniami, które przypominają ci o twoich pragnieniach i marzeniach. To wielokrotnie zwiększy prawdopodobieństwo zmian w życiu na lepsze!

Jak przyciągnąć pieniądze do domu

Szlachetny kolor jadeitowych liści tak bardzo przypomina kolor chrupiących banknotów dolarowych! Oczywiście to nie jest powód, aby posadzić roślinę...

Grubosz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mózgu i zwiększa aktywność fizyczną, ponieważ duże soczyste liście zawierają olejki eteryczne. Zaleca się umieszczenie rośliny na biurku: po chwili zauważysz, że praca przynosi więcej przyjemności i pieniędzy!

Aby przyciągnąć pieniądze do domu, przeprowadź specjalny rytuał. Przed zasadzeniem rośliny w doniczce umieść 6 monet na dnie, wyobrażając siebie jako osobę odnoszącą sukcesy, zdrową, zamożną. Kiedy podlewasz swojego zielonego przyjaciela, pamiętaj o tym wizerunku regularnie, tak wyraźnie, jak to możliwe. Ta technika zaprogramuje Cię na sukces!

foto: binokl.cc

Jeśli masz już w domu dojrzałego grubosza, możesz po prostu zakopać monetę w doniczce. Ten talizman nadal będzie działał na twoją korzyść! Właściwe będzie zawiązanie kilku czerwonych wstążek z monetami na gałęziach. Patrząc na nie zawsze będziesz myśleć, że pieniądze same idą w twoje ręce…

Grubosz będzie dobrze rósł w większej doniczce, ważne jest, aby roślina otrzymywała dużo światła. Idealna doniczka na tę magiczną roślinę jest czerwona lub bordowa, a także brązowa, czarna, złota lub srebrna.

Nie zapominaj wycierać liści z kurzu, opiekuj się drzewkiem, a ono Ci podziękuje!

Główne zdjęcie: binokl.cc