Zdecydowana większość kobiet uwielbia ładną biżuterię, zaś szczególnie taką, której nie ma żadna inna kobieta. Jedyną w swoim rodzaju biżuterię możesz wykonać sama nie wychodząc nawet z domu! Wystarczy, że masz parę niedrogich przedmiotów, a także chwilkę wolnego czasu oraz cierpliwość, żeby przygotować przepiękną ozdóbkę, która będzie także doskonałym prezentem! Będziesz potrzebowała agrafek (ilość dopasuj do wielkości swojej wymarzonej bransoletki), koralików, a także gumek recepturek. Zacznij nawlekając koraliki na agrafki. Kolory oraz metoda układu pozostawimy Twojej pomysłowości. Kiedy zapełnisz już całą agrafkę, deliktanie ją zamknij oraz zrób to samo z resztą agrafek (potrzebne jest około 90 agrafek).

foto: podaj.to

Potem weź gumki recepturki i zwiąż je w ten sam sposób jak przedstawiony na poniższym zdjęciu.

foto: podaj.to

Złącz wszystkie agrafki gumkami, przetykając je poprzez oczka w agrafkach (układaj je po jednej w jedną stronę i po jednej w drugą, tak jak pokazaliśmy to na poniższym zdjęciu).

foto: podaj.to

Po ułożeniu agrafek nadeszła pora na przeplatanie.

foto: podaj.to

Jest to dosyć czasochłonna czynność. Aby skończyć przeplatanie musisz zrobić dwa supełki oraz należy zakończyć zrobieniem dwóch supełków i dopasować je tak, żeby bransoletka nie schodziła z ręki, lecz musisz także uważać, żeby cię ona nie uciskała.

foto: podaj.to

Tylko tyle! Wygląda cudownie, nie możesz się z tym nie zgodzić.

foto: podaj.to

Zachęcamy Cię, żebyś obejrzała pozostałe inspiracje!

foto: podaj.to

foto: podaj.to

foto: podaj.to

foto: podaj.to

foto: podaj.to

foto: podaj.to

Główne zdjęcie: podaj.to