Piesek urodził się będąc głuchoniewidomym, ale ma wspaniałego przyjaciela, który zawsze jest gotów użyczyć swojego mokrego nosa.

"Boop": i Jimmy, golden retriever szturcha swojego najlepszego przyjaciela nosem. Pies używa tego gestu, aby się przywitać: a następnie dotyka swoim czarnym nosem bladoróżowego nosa swojego przyjaciela. Aby zachęcić, a następnie szturcha go w bok. Aby pokazać, że jest obok i poprowadzić: wtedy dotyka nosem policzka przyjaciela. Rzecz w tym, że jego przyjaciel nic nie widzi ani nie słyszy.

Tamale, kundel owczarka australijskiego, właśnie taki się urodził - prawdopodobnie winny jest gen albinizmu, ale nikt nie wie tego na pewno. Wiemy, że Tamale trafił do schroniska - jego poprzedni właściciele go porzucili i dobrze, że nie próbowali go uśpić. Stamtąd piesek trafił do Speak for Unspoken, organizacji charytatywnej, gdzie znalazł swoją nową właścicielkę, która zaakceptowała go, tego puszystego biało-rudego szczeniaka ze wszystkimi jego cechami.

https://www.instagram.com/p/CVgTsRtJO4d/?utm_source=ig_embed

Kaylee mówi, że Tamale jest najzwyklejszym psem, lubi się bawić, spać i przytulać tak jak inni. Poza tym, że czasem wpada na różne przedmioty, ale nikt nawet nie zdaje sobie sprawy, że psiak nie widzi i nie słyszy niczego, co się do niego mówi. W całej okolicy nie znajdziesz przyjaźniejszego psa niż Tamale. Uwielbia poznawać nowych przyjaciół - i tak właśnie znalazł swojego najlepszego przyjaciela, Jimmy'ego.

https://www.instagram.com/p/CNxepRCpw5t/?utm_source=ig_embed

Psiak sam podszedł do retrievera na spacerze. Szybkie powąchanie i zostali przyjaciółmi. Teraz zwierzaki są nierozłączne. Ich dzień wygląda następująco: kiedy Tamale przyjeżdża do parku dla psów i właścicielka otwiera drzwi, jego wierny przyjaciel już na niego czeka. "Boop", Jimmy wpycha swój nos do samochodu i dotyka nim nosa Tamale. To znaczy, że jest gotowy na przygodę.

Tamale wyskakuje z samochodu, by spotkać się z przyjacielem i ruszają do zabawy. A kiedy Jimmy chce przypomnieć swojemu przyjacielowi, że tam jest, dotyka jego nosa. Pies rozumie, że jego przyjaciel nic nie widzi i nie słyszy i dba o to, by czuł się komfortowo.

https://www.instagram.com/p/CNklaPcpgKt/?utm_source=ig_embed

Główne zdjęcie: google.com