Dowiedzieliśmy się, że w Stanach Zjednoczonych mieszka niezwykły kot, który zawsze wygląda na zaskoczonego.

Dwa lata temu Ashley Norlien zobaczyła wyjątkowego kota w schronisku dla zwierząt. 19-latka po prostu zakochała się w niesamowitych oczach futrzaka. Chodzi o to, że są szeroko otwarte, jakby kot był bardzo zaskoczony. Ta naturalna cecha odróżnia go od innych i czyni go ekskluzywnym i zabawnym.

foto: lemurov.net

Ashley postanowiła zabrać kota do domu i nadała mu zabawne imię Ziemniak. Jak wielu miłośników kotów, Norlien często fotografuje zwierzaka. Pięcioletni zwierzak ma nawet własne konto na Instagramie, które subskrybuje ponad siedemdziesiąt tysięcy osób!

foto: lemurov.net

Wszyscy internauci są szalenie zachwyceni Ziemniakiem. Dotyka, bawi, rozśmiesza, inspiruje, a nawet pomaga pokonywać trudności. Niedawno jeden z subskrybentów kota powiedział, że zdjęcie owadziookiego zwierzaka pomogło mu przetrwać stratę - uśpienie ukochanego kota.

Niezwykły wygląd Ziemniaka budzi nie tylko uczucia, ale także pytania. Wiele osób interesuje się tym, czy kot jest chory, czy ma nieprawidłowości genetyczne. Ale Ziemniak, pomimo zawsze interesujących, wyłupiastych oczu, jest dość powszechnym zwierzakiem. Jest zdrowy i ciekawy świata, kocha uczucia i troskę, bawi się z przyjemnością i ma doskonały apetyt.

foto: lemurov.net

A ponadto Ziemniak bardzo lubi uwagę i otrzymuje ją w dużych porcjach. Podczas spaceru, patrząc na ludzi ciekawskim wzrokiem, kot przyciąga przechodniów, a nawet ich zawstydza. Nikt nie może przejść obok tej puszystej rudej bestii o wyłupiastych oczach. Wszyscy zatrzymują się i starają się lepiej mu przyjrzeć.

foto: lemurov.net

Właścicielka kotki Ashley przyznaje, że jej zwierzak wygląda śmiesznie pod niemal każdym kątem. Czasami przypomina bohatera kreskówki Shrek i patrzy tym samym proszącym, wzruszającym spojrzeniem. Wystarczy spojrzeć na Ziemniaka!

Główne zdjęcie: lemurov.net