Właściciele zamieścili filmik z kotką o imieniu Toothless i opowiedzieli o jej niezwykłym charakterze.

Właściciele kotów wiedzą, że ich pupile są jak dzieci - to one decydują o tym, jak będzie wyglądał dom. Kocięta zawsze mają swój własny zestaw zasad, które wszyscy wokół nich po prostu muszą przestrzegać, nie zadając zbyt wielu pytań. Tak samo było z młodą kotką Toothless. Zwierzę tej pary ustaliło w domu własne zasady.

Toothless nie znosi, gdy „jej własne ludzie” zostawiają ją samą, by pójść do łazienki.

Ale nie martw się o kotkę - ona znalazła świetne rozwiązanie tego problemu! Właściciele Toothless mają osobną stronę na Instagramie poświęconą jej, gdzie zamieszczają zdjęcia i filmy z jej udziałem. Kiedyś udostępnili co robi kotka, aby uratować się przed samotnością, a swoich właścicieli przed „straszną śmiercią” z dala od swojego pupila.

https://www.instagram.com/p/CCtJR2WJEgT/?utm_source=ig_embed

„Za każdym razem, gdy zamykamy drzwi do łazienki, robi się bardzo smutna i zaczyna żałośnie miauczeć siedząc obok drzwi... Ta kotka znalazła rozwiązanie - teraz po prostu biegnie przed nami i siada w środku, zanim ktokolwiek z nas wejdzie” - napisali właściciele Toothless. Załączony filmik pokazuje Toothless siedzącą w prysznicu z niewinnym wyrazem mordki, jakby chciała powiedzieć: „Nie przejmuj się mną, rób co trzeba, jakby mnie tu nie było”.

https://www.instagram.com/p/CCONLxkprZ7/?utm_source=ig_embed

W ciągu kilku dni post zebrał ponad 100 000 wyświetleń i ponad 200 komentarzy: „Ludzie nie mogą sami wchodzić do łazienki, to prawda”, „Zamykacie drzwi? W moim przypadku po prostu zostawiam je otwarte, żeby mój kot mógł tam wejść, jeśli zechce”, „Ha ha, mój kot też tak robi. Jeśli jego nie wpuszczę, zbiera dywanik pod drzwiami i nie mogę wyjść! Nie mam wyboru... musi planować przejęcie władzy nad światem” - napisali właściciele kotów.

https://www.instagram.com/p/CB0jI9-JNBj/?utm_source=ig_embed

Główne zdjęcie: google.com